# 1 Kıvırcık Saçlar İçin En İyi Cowash

Bu yazı, kıvırcık saçlar için en iyi cowash’ı ve onu en oldukça kullanmanız ihtiyaç duyulan senenin zamanını tartışıyor.

Kıvırcık saçların düz saçlara nazaran daha çok kurumaya eğilimli bulunduğunu tamamımız biliyoruz. Bu yüzden buklelerimizi iyice nemlendirmek önemlidir. Bilhassa günlük yıkama rutinimiz esnasında. Mesele şu ki, kullanmaya eğilimli olduğumuz bazı ürünler saçı kurutabilir ve kafa derisi. Kuruluğu hafifletmek için değiştirebileceğimiz ürünlerden biri de şampuan. Şampuanı arada sırada yıkamak, hidrasyonu büyük seviyede iyileştirebilir. Her neyse ki, bu yazı, kıvırcık saçlar için en iyi olmasa da en iyi cowash’lardan birini tartışıyor!

Saçınızı Yıkamak Ne Anlamına gelir?

Kimi zaman adlandırıldığı şeklinde bir yıkama yada temizleme kremi, saç derisinden ve saçtan kiri ve öteki kalıntıları kaldıran arındırıcı maddeler içeren bir üründür.

Şampuanla aynı şekilde hareket eder, sadece geleneksel bir arındırıcı şampuanın yapmış olduğu şeklinde rutubet tellerini sıyırmaz.

Cowash’lar saçı yumuşak ve temiz bırakmak içindir.

Saçımı Yıkamak İçin Düzgüsel Bir Saç Kremi Kullanabilir miyim?

Cowash’lar ve düzgüsel saç kremleri, her ikisinin de nemlendirici niteliklere haiz olmaları bakımından birbirine oldukça benzer, sadece ikincisi bir tek saçı durulamak için lüzumlu bileşenlere haiz değildir. Cowash yada şampuan yerine saç kremi kullanmaya çalışmak, saç derisinde tahriş ve saç derisi tahrişi şeklinde aksiliklere yol açabilir.

Cowash Kıvırcık Saçlar İçin İyi mi?

Nazik, sülfatsız bir şampuanla beraber kullanıldığında kıvırcık saçlar için beraber yıkama oldukça yararlı olabilir. Cowashes, kuruluğu ve kabarmayı azaltan nemi korurken kafa derisini temizlemeye destek sağlar.

Saçtaki naturel sebumun yerinde kalmasına izin verildiğinden, teller elastikiyetlerini koruyabilir, bu da ayrık uçları önler ve böylece saç büyümesini destek sunar. Kıvırcık saçlar için bir cowash kullanırken şampuanla değiştirileceğini anımsamak önemlidir.

Cowashes kafa derisini bir dereceye kadar temizlerken, uygun bir arındırıcı şampuan saç derisinin gıcırtılı temiz olmasını sağlayabilir.

PS, saç büyümesi için en iyi yağlardan bazılarına göz atmak istiyorsanız buraya tıklayın!

Saçımı Iyi mi Yıkayacağım?

Kıvırcık saçlar için bir cowash iyi mi kullanılır? O oldukça rahat. Şampuan yaparken normalde yaptığınız şeklinde saçınızı ıslatırsınız. Bununla beraber, şampuanlamanın aksine, iki tur yıkamanız önerilir.

İlk turda avuçlarınızın arasına bolca oranda alıp saç derinize masaj yapın. Parmak uçlarınızın hareketi, saç derinizdeki kiri ve birikmeyi gidermeye destek olan bir sürtünme yaratacaktır.

Ürünü saçınızdan durulayacak ve bir tur daha hindistan cevizi yağı uygulayacaksınız, sadece bu sefer içinde ne olduğu saçlarınızın uzunluğu süresince odaklayacaksınız. Ortalama olarak saçınızın ortasından uçlarına kadar. Ürünlerin daha iyi dağılmasına destek olması için geniş dişli bir tarak kullanabilirsiniz.

Bu, onları nemlendirirken buklelerin çözülmesine destek olacaktır. Bu şekilde, cowash’ı daha oldukça geleneksel bir saç kremi şeklinde kullanıyorsunuz.

Bitirdikten sonrasında, tamamen durulayın ve rutininize devam edin.

Kıvırcık Saçları Ne Sıklıkta Yıkamalıyım?

Yıkadığınız sıklık durumunuza bağlıdır. saç yapısı ve uyguladığınız ürün katmanı miktarı. Fakat dönüşümlü olmak anahtardır. Bu yüzden, haftada bir şampuan yapıyorsanız, geleneksel temizleyiciniz yerine ayda iki kez beraber yıkamayı deneyin.

Saçınızı haftada iki kez yıkarsanız, şampuan günlerinizden birini bir cowash ile değiştirin.

Ayda bir tek iki kez şampuanlıyorsanız, şampuan yıkama günü yerine ayda bir kez sudan geçirin, vb.

Kıvırcık saçlar için Cowash kullanmak için en iyi vakit yaz ve kış mevsimi zamanlar. Bunun sebebi, saçlarınızın bu mevsimlerde daha kuru olmasıdır. Ek olarak bilhassa yazları daha çok terleyebilirsiniz. Bu yüzden, saçınızı temiz ve nemli tutmak için bu süre zarfında bir cowash kullanmak iyi bir fikirdir.

PS Yaz mevsiminde haiz olmanız ihtiyaç duyulan 1 numaralı saç ürününü bilmek istiyorsanız buraya tıklayın!

Kıvırcık Saçlar İçin En İyi Cowash

Bulabileceğiniz kıvırcık saçlar için en iyi cowash’ı arıyorsanız, düşünün AS I AM Cowash Temizleyici Saç Kremi.

Hindistan cevizi yağı, mandalina, hint yağı ve testere palmetto şeklinde naturel canlandırıcı bileşenlerle meydana getirilen bu ürün, buklelerin oldukça aranan bir favorisidir.

Bu ürün, saç tellerini derinlemesine nemlendirirken bir tek saç tellerini değil saç derisini de etkili bir halde kaldırır. Üstelik sert deterjanlar kullanmadan.

Sık kullananlar daha parlak, iyi beslenmiş, nemlendirilmiş, daha uzun ve sıhhatli saçlar görmeyi bekleyebileceklerinden, kıvırcık ve kıvırcık saç dokuları bu köpüğü en yararlı bulabilir.

AS I AM Cowash ek olarak naziktir, hafiftir, kolayca yayılır, sakinleştirici bir hindistan cevizi kokusu taşır, renk açısından güvenlidir ve sporcular için muhteşem kim terleme eğilimindedir.

Son düşünceler

Şu demek oluyor ki, bu naturel saçlar için en iyi cowash oldu. Açıklamadan, niçin temizleyici kremler listesinin başlangıcında bulunduğunu açıkça görebilirsiniz.

Bunu kişisel olarak kullandım ve ürünün inanılmaz nemlendirme etkilerine kefil olabilirim. Bu cowash hakkında daha çok data istiyorsanız yada söylemek istediğiniz bir şey var ise lütfen yorumlarda bırakın.

Ek olarak kontakt sayfamdan bana bildiri bırakabilirsiniz. Ek olarak, daha çok ipucu için e-posta listeme katılmayı ihmal etmeyin, sonrasında görüşürüz.

Bir sonrakine kadar!

YORUMLAR

Bir cevap yazın