16 Nisan Cumartesi Survivor All Star 2.Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor’da bu hafta ilk dokunulmazlık müsabakasını kazanan Ünlüler takımının arkasından ikinci dokunulmazlık müsabakasını hangi takımın kazanacağı merak ediliyor.

Ünlüler takımının Survivor’da bu haftaki ilk dokunulmazlık müsabakasını kazanmasının arkasından konseyde Evrim’in adı belirdi. Evrim’in gönüllüler takımında ilk eleme talibi olmasının arkasından yarışmacılar bu akşam 2. dokunulmazlık maçı için savaşım ediyor. Gönüllü ekibin ne olursa olsun kazanması ihtiyaç duyulan maçı kimin kazanılmış olduğu şüpheli. 16 Nisan Cumartesi günü Survivor All Yıldız 2. Bağışıklık müsabakasını kim kazanmıştır?

16 Nisan Survivor All Yıldız 2. Dokunulmazlık oyununu kim kazanmıştır?

Survivor’da bu akşam fazlaca mühim bir dokunulmazlık maçı oynadıkları sırada yaşanmış olan gerilim izleyenleri şok etti. Survivor’ın en sıkıntılı parkurunda büyük heyecana sahne olacak dokunulmazlık oyununda oyunu kim kazanmıştır?

Ünlülerin ve gönüllülerin amansız mücadelesini kim kazanmıştır? Detaylar burada ..

Toplumsal medyadaki iddialar, dokunulmazlık oyununu gönüllülerden oluşan takımın kazandığını iddia etti.

HAYATTA KALMA HAFTASINDA NELER OLDU?

Survivor’da haftanın dokunulmazlıklarından birini hangi takımın kazanılmış olduğu ortaya çıktı! Kazanan takımın, dün Survivor Türkiye’nin resmi Instagram hesabında yanlışlıkla ödüllerden birinin görüntülerini paylaşmasının arkasından Ünlüler ekibi olduğu ortaya çıktı. Ödül töreni esnasında çekilen görüntülerde daha ilkin rastlanmayan bir ödülle ünlülerin buluşması tespit edilemiyor, bu da ödülü bu gece ya da yarın gece kazandıklarını kanıtlıyor.

16 Nisan’daki 2. dokunulmazlık oyunu için yarışmacılar büyük bir savaşım içindeyken dokunulmazlığı kimin kazanılmış olduğu merak ediliyor. İlk oyunun kazananı açıklandıktan sonrasında bu akşam bir parkur oyunu daha izleyicilerin beğenisine sunulacak. Toplumsal medyadaki iddialar ve tahminler, gönüllüler ekibine ikinci bir dokunulmazlık verildiğini söylüyor.

Hayatta kalan ünlüler ve gönüllülerden oluşan bir ekip

Meşhur ekip: Adem Kılıçcı, Aycan Yanaç, Sulh Murat Yağcı, Batuhan Karacakaya, Çağan Atakan Arslan, Elif Gören, Merve Aydın, Nagihan Karadere, Gökyüzü Aydemir, Parviz Abdullajev, Burçe Tunkı

Gönüllü ekip: Berkan Karabulut, Berna (* 16 *), Evrim Keklik, Gökhan Keser, Hikmet Tuğsuz, Nisa Bölükbaşı, Ogeday Girişken, Seda Ocak, Sude Burcu, Ayşe Yüksel

YORUMLAR

Bir cevap yazın