25 Nisan reyting sonuçları! Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma, Survivor All Star kim birinci oldu?

Ekran başlangıcında zaman geçirmeyi seven ve yakın ekip takip edeni olan çoğumuz, sunulan her yapımla ilgili tüm gelişimleri hafta içi ve hafta sonu fark etmeksizin takip edeceğiz. Yapımların değerlendirmeleri bilhassa seyircinin odaklandığı konuların başlangıcında yer almıştır.

Ekran başlangıcında zaman geçirmeyi seven ve yakın ekip takip edeni olan çoğumuz, sunulan her yapımla ilgili tüm gelişimleri hafta içi ve hafta sonu fark etmeksizin takip edeceğiz. Yapımların değerlendirmeleri bilhassa seyircinin odaklandığı konuların başlangıcında yer almıştır. İzledikleri yapımların değerlendirme raporlarını merak eden seyirciler, yapımların ekran ömürlerini belirleyen reyting neticelerini yakından takip ediyor. Haftanın ilk günü olan Pazartesi gecesi, en iddialı yapımların değerlendirme neticeleri gene izleyicilerin en fazlaca araştırmış olduğu konuların başlangıcında olacak. (* 25*), 25 Nisan Pazartesi reyting neticeleri açıklandı mı? 25 Nisan incelemesinde birinci kim? İlk hangi diziydi? Detaylar burada…

25 Nisan 2022 Pazartesi Toplam İlk 5

Grubun 25 Nisan Pazartesi günü gösterilen popüler yapımlar için ilk 5 sıralaması neredeyse açıklanmadı. İlgiyle izlenen iddialı yapımların toplu gruplama neticeleri yayınlanır yayınlanmaz en iyi 5 şovu sizlerle paylaşacağız.

25 Nisan 2022 Pazartesi, AB İlk 5

Pazartesi gecesi kaçırılmayacak hale gelen başarı göstermiş yapımlar bu hafta yepyeni bölümleriyle izleyicilerin beğenisine sunuldu. AB grubunun 25 Nisan yapımlarının tamamı birbirinden daha kati olan ilk 5 sıralaması belli oldu. Derecelendirme neticelerini yayınladıktan sonrasında detayları sizlerle paylaşacağız…

25 Nisan 2022 Pazartesi, ABC İlk 5

25 Nisan Pazartesi günü gösterilen TV dizisi için ABC grubundaki ilk 5 sıralaması neredeyse bilinmiyor. Tüm detaylar reyting sonuçlarının yayınlanmasının peşinden haberimizde yayınlanacaktır.

YORUMLAR

Bir cevap yazın