4C Saçlar İçin En İyi 5 Nemlendirici Şampuan

Bu gönderi, 4C saçı nemli ve sıhhatli tutmak için en iyi nemlendirici şampuanları keşfetmekle ilgili!

Bugün 4C saçlar için en iyi nemlendirici şampuanlardan beşine bakıyoruz. Niçin? Niye? Bundan dolayı eğer var ise 4C saç yazın o süre tellerinize kafi nemi sağlamak günlük bir savaştır.

Bilmeliyim. büyüyordum 4C naturel saçlarım neredeyse on senedir. Herhangi bir gelişme, kalıcılık yada sıhhat görmek istiyorsanız iyi bir nemlendirme rutinine ihtiyacınız bulunduğunu söylediğimde bana güvenin.

En azından saçınızı tertipli olarak iyi bir nemlendirici şampuan yada sabunla yıkamanız gerekir.

haiz olmadıkça düşük gözenekli saç o süre cowash’ı tekrardan düşünmek isteyebilirsiniz. Bir ihtimal ara sıra kullanın.

Bununla beraber, bu yazı tamamen size 4c saçlar için en iyi nemlendirici şampuanı bulmakla ilgili olacak.

Başlamış olalım!

Size kolaylık olması için, ürünleri birbirine bağlayacağım. Şu demek oluyor ki, bunlardan biriyle ilgileniyorsanız, üstüne tıklamanız kafi. Ürünü size hiçbir ek ücret ödemeden satın almaya karar verirseniz komisyon alacağım.

4C Saçlar İçin En İyi Nemlendirici Şampuanlar

4c saç şampuanı ararken, saçınızın naturel yada rahat olması çok da fazla mühim değil. Her iki saç tipi de aşırı derecede kuru olabilir.

Doğal ki, rahat saçı nemlendirmek doğaldan birazcık daha kolaydır, sadece bir çok süre, etiketinde kıvırcık saç yazıyor diye şampuan kullanmak zorunda değilsiniz ve bunun tersi de geçerli.

Aslolan endişeniz, saçı nemlendirecek mi yoksa kurutacak mı olmalı, bu yüzden extra dikkatli olun. sert kimyasallar.

Soapbox Hindistan Cevizi Yağı Şampuan Barı

Soapbox’ı duymadıysanız 2010 senesinde kurulmuş sabun üreten bir firmadır.

Bu şirketle ilgili mükemmel olan şey, satın alınan her Soapbox ürünü için gereksinim duyan bir kişiye bir kalıp sabun bağışlanmasıdır.

ABD Birleşik Devletleri, Ekvador, Hati ve Kenya da dahil olmak suretiyle çeşitli ülkelerdekilere birkaç isim bağış gönderdiler.

Hindistan cevizi yağı şampuan barları, hindistancevizi yağı ve karite yağından yapılır ve vitaminler ve yağ asitleri açısından zengindir.

Bileşenler, parlaklığı geri kazandıran ve kuru saçı yenilemeye destek olan derinlemesine nemlendirici bir ürün oluşturmak için birleşir.

Tatlı, hindistancevizi kokusuyla çevre dostu olan bu şampuan çubuğu, yalnızca saçınız için değil, sağlığınız için de fena olan sert kimyasallardan yoksundur.

Bu ürün şunları ihtiva eder:

parabenler

SLES yada SLS

silikonlar

Hem de renk güvenli, zulüm içermez ve vegandır!

Soapbox ergonomik olarak kuru, yıpranmış saçlar için tasarlanmıştır.

PUREnature Fas Argan Yağlı Şampuan

PUREnature, ürünlerinin kalitesinin yalnızca müşterilerinin web üstünden yapmış olduğu deli yorumlarla aşılmış olduğu nadir şirketlerden biridir.

Uzmanlar bile ürünlerinden etkilendiğini itiraf ediyor ve PUREnature’ın Fas Argan Yağı Şampuanı hayal kırıklığına uğratmıyor.

Bu şampuan Morrocan Argan Yağı açısından zengindir ve hasarlı bukleler için muhteşem formüle edilmiştir. 4C saçlar için en iyi şampuan listemizde kesinlikle bir yeri hak ediyor.

Bu şampuan yalnız saç tellerinize rutubet sağlayıp geri kazandırmakla kalmaz, bununla beraber onları hayata döndürür! 4C kuaför kulübüne üye olan birçok şahıs, saçlarının ne kadar kaba hissettiğinden yakınma ediyor.

Pekala, Fas argan yağı şampuanı aslına bakarsak saçınızı yumuşatmak için çalışır, bununla beraber hacim sağlar, kabarmayı azaltır ve parlaklığı arttırır!

Ek olarak, ürünün saç telini güçlendiren, onaran ve kalınlaştıran kütikül tabakasına nüfuz etmesine destek olan vitaminler ve antioksidanlarla yüklüdür.

Ek olarak bölünmüş uçları önlemek benzer biçimde birçok başka pozitif yanları da vardır.

Bu ürün şunları ihtiva eder:

parabenler

sülfatlar

Son olarak, PureNautre’nin Fas Argan Yağı şampuanı, her saç tipi için idealdir ve bununla beraber zulüm içermez.

4C saçlar için en iyi nemlendirici şampuan

SheaMoisture Manuka Bal ve Mafura Yağı Yoğun Nemlendirici Şampuan

4C saçlar için en iyi nemlendirici şampuan listemizde bir sonraki sırada, duymuş olduğunuz bir marka var.

SheaMoisture, temiz ve kaliteli ürünleriyle tanınan bir şirkettir.

Öteki şampuanlar benzer biçimde, Manuka Honey & Mafura Oil Yoğun Nemlendirici Şampuan da kuru, hasarlı saçlarla başa çıkmak için hususi olarak yapılmıştır.

Manuka balı, Manuka yağı ve incir aslı, bu saç yıkamanın içindeki susamış telleri beslemeye, gençleştirmeye ve yumuşatmaya destek olan bileşenlerden yalnız birkaçıdır.

Bu ürün şunları ihtiva eder:

paraben

Sülfat

ftalatlar

Mineral yağ

Vazelin

Ek olarak hayvan testi de yok.

Garnier Whole Blends Şampuan Efsanevi Zeytin Yenileyici Şampuan

Garnier, ürünleri hayal kırıklığına uğratmayan mağaza raflarında bulacağınız bir başka popüler markadır.

Whole Blends şampuanları, sızma zeytinyağı ve zeytin yaprağı kokusunu taşır.

Hafifçe, onarıcı formülü ile telleri kökten uca derinlemesine nemlendirir. Bu yüzden, ince saçlar için harikadır şundan dolayı telleri ağırlaştırmaz.

Nemlendirici etkilerine ek olarak, bu ürün bununla beraber yumuşaklığı artırmayı, parlaklığı artırmayı ve saç telinin esnekliğini artırmayı da vaat ediyor.

Bu ürün şunları ihtiva eder:

parabenler

silikonlar

Garnier, zulüm içermez ve renk güvenlidir.

4C saçlar için en iyi nemlendirici şampuan

Maui Rutubet Bukle Söndürme + Hindistan Cevizi Yağı Şampuanı

Maui Moisture, bileşenlerine, adını almış olduğu tropik adalarda bulunan türden esin alan bir şirkettir.

Bu ürün, ilk bileşen olarak %100 aloe vera suyu, arkasından hindistan cevizi sütü, plumeria aslı ve papaya aslı ihtiva eder.

Tamamı, kıvrılma modelinizi canlandıran, kütikül tabakasını pürüzsüzleştiren ve hacmin yanı sıra yumuşaklık katan derinlemesine nemlendirici bir şampuan üretmek için bir araya gelir.

Fazlaca nemli iklimlerde yaşayan insanoğlu, aşırı nemin saçlarınıza nüfuz etmesini engellemeye destek olduğundan bu saç yıkamayı da sevecektir. Şu demek oluyor ki kabarmayla savaşır.

Maui Moisture, saçlarınızı dış etkenlerden korumanın yanı sıra, parlaklıklarını artırırken saçların çözülmesine destek sağlar.

Bu ürün şunları ihtiva eder:

parabenler

sülfatlar

Mineral yağ

silikonlar

Bileşik Boyalar

Curl Quencher vegan ve renk güvenlidir.

Son düşünceler

Bunlar, 4C saçlar için en iyi nemlendirici şampuanlardan beşiydi.

Bu listedeki her ürün, susamış tellerinizi nemlendirmede son aşama iyidir, bu yüzden denemeye karar verirseniz hakikaten yanlış gidemezsiniz.

Herhangi bir sorunuz var ise yada bir tavsiye istiyorsanız, lütfen yorum kutuma bir not bırakın. Yada kontakt sayfamdan bana ileti atın.

Bir sonrakine kadar!

YORUMLAR

Bir cevap yazın