4N1K Dizisi Devam Edecek Mi?

4N1K serisi kitap uyarlaması olarak ekrana geldi ve geniş bir seyirci kitlesi kazanmıştır. Birçok hayrana ulaşan 4N1K serisi, beyazperde olarak beyaz perdede hayranlarıyla buluştu. 4N1K dizisi ve film dizisinin gidişatı hakkında bilinmeyenler, fanatik araştırmalarına mevzu oldu.

4N1K kitabı; Büşra Yılmaz tarafınca yazılmıştır ve fazlaca geniş bir okuyucu kitlesine haizdir. Kitapta yer edinen ilk film beyaz perdede hayranlarıyla buluştu ve peşinden dizi projesi olarak yayınlandı. Her iki yayınlanma şekli de hayranlar tarafınca büyük ilgi ve heyecanla karşılandı. 4N1K serisi nihayet New Beginnings adlı Fox Play platformunda hayranlarıyla buluştu. Dizinin finaline ara verdiğini belirtse de fanatiklerinin kuvvetli bağlılığına karşın devam etmedi. Son zamanlarda hayranlar 4N1K serisinin devam edip etmeyeceğini merak ediyor. 4N1K serisinin kısa vadede dizi formatı ile devam etmesi beklenmiyor.

4N1K serisinin oyuncuları kimlerdir?

4N1K kitabındaki karakterler o denli sevildi ki, yoğun cast emek harcamaları dizi ve film için ideal bir oyuncu ekibi oluşturdu. 4N1K serisi karakterler; Yaprak Ayvaz, Ali Tekelioğlu, Sulh Ozansoy, Oğuz Ünal, Sinan Yorulmaz, Gökhan Karademir, Oya Ayvaz, Taner Ayvaz, Tuna Karaman şeklinde kurgusal karakterler.

4N1K Serisi Kaç bölüm?

4N1K film projesinin yanı sıra seri formatta da yayınlandı. Büşra Yılmaz’ın fazlaca satan romanından uyarlanan 4N1K dizisinin bölüm sayısı fanatik araştırmasına mevzu oluyor. Fox TV’de gösterilen 4N1K First Love dizisi 12 bölüm, 4N1K New Beginnings dizisi Fox Play platformunda 13 bölüm sürdü.

4N1K serisi nerede çekildi?

4N1K serisi, kitabın sadık fanatikleri tarafınca büyük ilgi ve sevgiyle karşılandı. Meraklılar ve oldukça geniş bir fanatik kitlesi edinen 4N1K serisini nerede çektiklerini araştırıyorlar. 4N1K dizisi İstanbul Arnavutköy’de çekildi.

4N1K serisi oyuncuları kimlerdir?

4N1K dizisinin oyuncu ekibi da katıldıkları bu yapımla birçok hayranın gönlünü kazanmıştır. 4N1K serisi oyuncular; Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Sina Özer, Cemrehan Karakaş, Burak Yörük, Turan Cihan Şimşek, Berke Bük, Bülent Alkış, Buse Narcı, Deniz Özerman.

4N1K serisi devam edecek mi?

4N1K dizisi, dizi ve film projesi olarak ayrı ayrı gösterilmeye devam etti. Fox Play platformunda dizi finalini söyledikten sonrasında yayınlanma hayatına veda etti. 4N1K serisi bir takım projesi olarak devam etmese de serinin son filmi 4N1K düğünü ile bitti.

4N1K’da kaç film var?

Sadık hayranlarıyla ilk kez 4N1K film projesiyle tanıştı. Bir tek kitabı okuyanların değil, hikayeyle hemen hemen tanışmamış olanların da ilgisini çeken dizi, kısa süre sonrasında dizi olarak ekrana geldi. 4N1K; Üç filmi var: 4N1K, 4N1K 2, 4N1K Wedding.

4N1K’nın yazarı kimdir?

4N1K yazarı Büşra Yılmaz’dır. Büşra Yılmaz; 22 Haziran 1994 senesinde Tokat’ta dünyaya geldi. Büşra Yılmaz, 4N1K kitap serisinin yanı sıra Ölüme Fısıldayan Adam ve Çöplük şeklinde yapıtlarıyla adından söz ettirdi. Başarıya ulaşmış yazar şu sıralar yeni kitapları üstünde çalışıyor.

YORUMLAR

Bir cevap yazın