Adı Sevgi 6.Bölüm Full İzle: Elif Türkkan’ın Sarpça’ya Gelişi Her Şeyi Değiştirir!

17 Nisan 2022 tarihinde ATV ekranlarında ekrana gelen ve 6.bölümüyle hayranlarıyla buluşan Adı Aşk dizisidir. Esasen hayranlarını kendine çeken 5. bölümle adı Sevgi. Adı Sevgi, vizyon başlangıcındaki 6. bölüm ile bu hafta yeni gelişmeler yaşanıyor. Başlık: Aşk Bölüm 6. Bölümün tamamına göz atın! Adı Aşk, 5. bölüm, bir parça, tamamı için buraya tıklayın.

Adı Sevgi 6. bölümde hayranlarıyla buluşuyor. Aşk dizisinin adı izleyiciyi daha vizyonunun en başlangıcında kapatıyor. Adı Sevgi, 6. Bölüm Full İzle ile seyirciden tam not alıyor. Adı Sevgi Atv ekranlarında 6. bölümde sizlerle.

İSİM AŞK BÖLÜM 6 TAM GÖRÜNTÜ:

Mesleğine tutkuyla bağlı genç bir lise öğretmeni olan Elif Türkkan’ın gelişi, bu ufak kasabadaki her insanın hayatında bir dönüm noktasıdır. Elif, yaşamının ışığında Zeynep’in çaresizliğiyle karşılaştığında onu kanatlarına alır. Böylece Zeynep’in zorla evlenilmiş olduğu kuvvetli Baykara ailesinin varisleri Volkan ve Sarpça’da kabusa dönen bu aile ile tek başına muharebeye girer.

Zaman içinde Elif, kendisinden başka birinin mahallenin talihsiz kaderini değiştirmeye çalıştığını farkına varır. Kendi ailesine sırt çeviren gizemli Komut Baykara ile tanışmak Elif için utanç vericidir. Sadece Elif için ilkin gelen bir şey vardır. Müritleri için verdiği amansız mücadeleye Zeynep ile adım atar ve Esma, Doğukan, Arda, Cem, Gülendam, Fidan ve daha nicelerini geleceğe umutla götürür. Öğrencileri, aileleri ve tüm mahallede, öğrencileri için her şeyi riske atan genç bir kadının kararlılık, sevgi ve özveri ile yapmış olduğu değişimi konu alıyor.

Başlık: Aşk, Bölüm 6, Tam boy görmek için tıklayın

AŞK SERİSİ İSİM SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Zeynep’i kaçıran Volkan, aniden Komut’in eline geçer. Elif, güvenliğini sağladıktan sonrasında Zeynep’in yaralarını iyileştirmeye çalışırken Komut, yaptıklarının bedelini Volkan’a ödemeye kararlıdır. Sadece Zeynep’i kurtarmak için attıkları adımların arkasından ikili içinde çatışmalar adım atar. Komut, Zeynep’i ve ailesini özgür bırakacak gizli saklı bir teklifle Ekrem’e gider. Oğlunu her koşulda yine görmek isteyen Macide, ne kadar karanlık olabileceğini bir kez daha gösteriyor. Elif ve Komut’in ona aşıladığı umuda tutunmaya çalışan Zeynep, Macide’nin ailesine saldırmasıyla sarsılır.

Öte taraftan okulda yaşananların faturası Fidan’a ödendi ve Fidan’ın Sarpça’dan uzak başka bir okula gönderilmesine karar verildi. Elif, Zeynep’i kurtarmayı planlarken; Macide’nin sonucuna itiraz etmeleri için Şükran ve Fidan’ı ikna etmeye çalışır.

YORUMLAR

Bir cevap yazın