Sevgiliye sözler

Aldatan sevgiliye sözler

Aldatan Sevgiliye Sözler

 

Aldatan sevgiliye sözler, küfürler, hakaretler; hiçbiri insanın içini soğutmaz belki ama, insan yine de nefretini, öfkesini kusmak istiyor. ‘Benim kalbim onun için çarparken o bunu nasıl yaptı? Beni nasıl ayakta uyuttu?’ diye içi içini yiyor.

Aldatmak, ihanetlerin en kötüsü. Ancak bundan da kötü olanı, onun sizi kardeşim dediğiniz kişiyle veya gerçekten de kardeşinizle aldatması.

Tabii ki aldatmak sadece ten temasıyla olan bir şey değil. Sizinle birlikteyken başkasını düşünmesi, bir başkasına aşkla bakması da aldatmaktır.

Aldatan sevgiliye ağır sözler yaşananları silemez fakat en azından onları pislikleriyle yüzleştirebilir. Biraz olsun içinde vicdan kırıntıları varsa kendisiyle yalnız kalınca üzülüp pişman olmasını sağlar.

Aldatan Sevgiliye Kapak Sözler

Şüphesiz ki sizi aldatan birine verebileceğiniz en büyük ders, hayatınıza devam etmeniz. Onun evini yakmak, arabasına zarar vermek, sövüp saymak hiçbir anlam ifade etmeyecek. Sadece kendinizi daha çok yıpratmanıza yol açacak.

Evet, çok zor ama hemen toparlanıp ayağa kalkmanız, o sanki hiçbir zaman hayatınızda olmamış gibi, onu tamamen yoksayarak kaldığınız yerden devam etmeniz gerek. Emin olun bu, ona daha fazla acı verecek.

Sizin canınızı acıtamadığını görmek ona okkalı bir cevap olacak. Sizi aldatan kişiden intikam almak için sevmediğiniz biriyle birlikte olmanız, size değer vermeyen beş paralık bir insan için haysiyetinizi çiğnemeniz demek.

O beni aldattı, ben de onu aldatayım düşüncesi saçmalıktan ve kendinize saygısızlıktan başka bir şey değil. Tamam, sonuçta hepimiz insanız ve illâ ki bir şeyler söyleriz, bağırıp çağırırız. Hesap sorar, üzülüp ağlar ve olayın şokunu atlatana kadar sinirimizi bir şeylerden çıkarırız.

Kimse size sabır taşı olun demiyor. Ona haddini bildirmek, yüreğine ok saplamak isterseniz aldatan sevgiliye kapak laflar yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Aldatan Sevgiliye Ağır Laflar

Sizi aldatan kişi, sizi kaybederek hayatının hatasını yaptı, böyle düşünün. Onun artık, gözünüzde böcek kadar değeri yok.

İşte bu duygularınızı aldatan sevgiliye küfürlü sözler ile dile getirebilirsiniz. Aldatanlara sözler bunların iğrençliğini tam olarak anlatmaya kâfi gelmez ama, en azından ipucu verir. (!)

İşte ihanet eden sevgiliye kapak sözler ile eteğinizdeki taşları onun tepesine indirebilir, kîninizi ve kızgınlığınızı ifade edebilirsiniz.

Aldatanlara sözler listemizde birbirinden ezici sözlere yer verdik. Şimdi aldatanlar düşünsün!

Sevgiliye oturtan sözler ile onları, size attıkları kazık gibi yere çakabilirsiniz!

Kanın bozuk neye yarar, dışın olsa altından,

Sana bir laf sokarım, kalkamazsın altından.

Diyebilirsiniz! Sitemizde sizin için buna benzer şiirli sözler de paylaşacağız. Şimdi sahne sırası aldatan sevgiliye sözlerde.

Aldatma Sözleri 2021

 1. Kalıpları kırmak lâzımdı, sen yanlış anladın, kalp kırdın. Bir daha tamir olmamak üzere.
 2. Aşkı belden aşağıda sananlar aşağılık yaratıklardır.
 3. Seni sevdiğim için çok özür dilerim. Ne yapayım huyum bu, bizim mahalledeki köpekleri de görünce sevmeden duramıyorum.
 4. Boşverdim artık ucuz yavşakları, ona çıkıyor şerefsizliğin kavşakları.
 5. Senin hayat kadınlarından tek farkın, bu işi ücretsiz yapman.
 6. Sen beni aldattığını sanma, ben senden kurtulmak için aldanmış numarası yaptım. Yokluğum sana, koynuna girdiğin şerefsizlerden daha fazla koyacak.
 7. Çıfıt çarşısına benziyorsun, kimin girip çıktığı belli değil sana.
 8. Serdar Ortaç gibi sesleniyorum: Seni çöpe atacağım poşete yazık. Lağım çukuru gibi olmuş kalbin pişmanlık kanalizasyonunda boğulsun!
 9. Ne kazanırsan kazan beni kaybettiğine değmeyecek ve sen, gittiğin yerden g*tüne tekmeyi yediğinle kalacaksın.
 10. Kendini bulunmaz Hint kumaşı sanıyorsun ya ona gülüyorum. Makas vurulmadık yerin kalmamış.
 11. Bana çok iyi geldin biliyor musun? Ne zaman söyleyeyim mi, gittiğin gün.
 12. İhanet bir meslek olsaydı sen usta olup çırak yetiştirirdin.
 13. Mutluluğunu istiyorum dedi, meğer doğruymuş. Mutluluğumu aldı gitti.
 14. Onun gibi etrafa yalan gülücükler atmaktansa, gerçek gözyaşlarımla teselli bulurum.
 15. Sokak lambasından bir farkın yok. Kime yandığın belli değil.
 16. Ben onu aşk masalımızın kahramanı sanırken o başka bir hikâyede figüran olmuş.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
kızlara güzel sözler-yangın merdiveni-amca sözleri-saxenda-saxenda-kızlara güzel sözler-yeşil kalp anlamı