ALEF: Mâl-i Hülya 8.Bölüm izle

alef mal ben hulya 8. bölüm izle 625a7b30ba85d

ALEF: Mâl’s Stupid 8. kısmı izliyor Perşembe gecesi BLU TV ekranında kalmış olduğu yerden devam ediyor. ALEF: Devam filmi devam ederken The Stupid Mâl 8. Bölümünün ön izlemesini HD kalitesinde seyredebilirsiniz.

Başrollerini Taner Can Vermez ve Aybüke Pusat’ın paylaşmış olduğu ALEF: Aptal Mâl?

Başlıklar

ALEF: Mâl’s Stupid 8. kısmı izliyor

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Türkiye’nin önde gelen mahalli çevrimiçi video platformu, mistik polisiye dizisi #BluTV Acil Alef, Aptal Mâl filmiyle yeni bir dönem başlattı. MAY Productions’ın ‘ALEF: Mâl’s Stupid’ filminin yönetmen koltuğunda Gökhan Tiryaki oturuyor.
Dizinin senaristliğini Itır Arda ve Avni Tuna Dilligil yazıyor. Güneş canlı mı? Kemal yeni bir yolculuğa çıkarken ortağı Settart, telefonuna gelen mesajla şok olur. Ileti oğlu Güneş’ten gelir. Gelen bildiri Settart’ı bir buluşma yerine çağırır. Oğlunun hayatta olabileceği bilgisi ile derhal yola çıkan Settar’ı asla tahmin etmediği bir sürpriz beklemektedir.

Alef dizisi çıktı

Dizinin yeni sezonunda 13. yüzyıldan kalma bir hastanede işlenen bir cinayetin izleri takip ediliyor.
MAY Productions’ın “ALEF: Mâl’s Stupid” filmi 13. yüzyıldan kalma bir hastanede işlenen bir cinayetin izinden gidecek.

MAY, Veratring A Taneryb dizisinde Serdar Orçin, Mehmetcan Mincinozlu, Emel Çölgeçen, Çiğdem Selışık Onat, Cankat Adyos, Ahsen Türkyılmaz, Caner Erdem, Begüm Bağca Tiryaki, Evren Duyal, Yılmaz içeriyor. Ek olarak Sütçü, Esin Yıldız, Murat Akkoyunlu, Murat Kılıç, Hasan Şahintürk ve İlayda Sezgin de içeriyor.

.

YORUMLAR

Bir cevap yazın