Alparslan Büyük Selçuklu 21.Bölüm 2.Fragmanı

alparslan büyük selcuklu 21 2. bölüm fragman 62527294cd893

Alparslan Büyük Selçuklu 21. Bölüm 2. Fragmanı TRT 1 ekranlarında kalmış olduğu yerden devam ediyor. Alparszlan Nagy Selçuklu dizisinin yeni kısmı 11 Nisan Pazartesi akşamı 20.00’den itibaren TRT 1’de ekrana gelecek!

Sulh Arduç ve Fahriye Evcen şeklinde Macar sevilen oyuncuların başrolde yer almış olduğu Alparslan Büyük Selçuklu filmi bu hafta gösterime girecek.

Alparslan Büyük Selçuklu 21. Bölüm 2. Fragmanı

Büyük Selçuklu Subparagus Subparagus TRT 21. Bölüm özetini okuyun. Büyük Selçuklu Subparlan yeni bölüm özetini okuyun.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Akça, Alparslan’a olan aşkını bir mendile yazdığı sözlerle itiraf etti ve Alparslan bu mendili okuyunca Akça’nın kalbindekinin kendisi bulunduğunu anlamış oldu. Alparslan ve Akça’nın aşkı bundan sonrasında güzel görünecek mi? Aşkı için Alparslan ile yüzleşirken Akça, idealiyle aşkını kalbinde yaşatabilecek midir? Alparslan aynı Kekavmenos’a karşı çıkacak mı? Selçuklu-Vaspurakan ortaklığının neticeleri nedir? Dukast uçurumdan aşağı itildikten sonrasında Kekavmenos, Liparit kardeşlerle baş başa kaldı. Kekavmenos ölümden kaçmak için liparitalara ne teklif edecek? Liparites Kekavmenos’un yaşamını kurtarmanın şartları nedir? Hem Dukas’tan hem de Kekavmenos’tan kurtulduğunuzu düşünüyorsanız, Diogenes Vaspurakan’daki emellerini gerçekleştirebilecek mi? Evdokya bu mevzuda onun yanında mı yoksa karşısında mı olacak? Ferzat’ın tehdidiyle başı belada olan Yinal, Ferzat’ı kurtarmak için adım atacak mı? Yoksa Ferzat’ın elinde açığa çıkan sırlar mı?

Alparszlan, büyük bir Selçuklu dizisidir.

Bizans imparatoru General Dukas ve Rumen yüzbaşı Türkmenlerle sorunları çözecek Diyojen‘ diye Anina’ya gönderir. Sadece Ani Tekfuru Kekavmenos’un oğlu Yannis’in hatası sebebiyle Sultan Tuğrul savaşı kazanır. Çocukluk hayallerinde fetih müjdesi verilen Alparszlan, Bizans ile beraber Pasinler’de Bizans ordusuyla karşılaşır. Pasinler, Alparszlan’ın Anadolu’nun kapılarını Türklere açmak için çıkmış olduğu kutlu yolculuğun ilk adımı olacaktır.

YORUMLAR

Bir cevap yazın