Amazon Prime Gaming Nasıl Kullanılır?

Amazon Prime Gaming’de bekleyeceğiniz birkaç şey var. Amazon Prime Gaming hakkında en oldukça beklenenler; Amazon Prime Gaming kullanımı, Amazon Prime Gaming ücretli mi, Amazon Prime Gaming hangi oyunlar şeklinde soruların yanıtlarını verdik.

Amazon Prime üyeliğinde Gaming kullanmak isteyenler için en oldukça araştırılan mevzu Amazon Prime Gaming’in iyi mi kullanılacağıdır. Ilk olarak; Amazon Prime Gaming aboneliği oluşturmanız gerekmez. Peşinden lüzumlu talimatları doldurun ve parasız oyunlara göz atmak için Amazon Prime Gaming’e gidin. Twitch hesabınızda şovları açmak için bir Amazon Prime Gaming hesabı bağlamanız gerekir. Amazon Prime Gaming’de tüm işlemlerin tamamlanması kolaydır.

Amazon Prime Gaming’in yararları nedir?

Amazon Prime Gaming’in yararları hakkında data verecek olursak; League of Legends, Teamfight Tactics şeklinde bir oldukça oyuna ve içeriğe erişebilirsiniz. Bu oyunları oynarken Twitch hesabınızdan bir şov açabilir yada oyunu oynayan ve şov icra eden kişileri görebilirsiniz.

Amazon Prime Gaming aboneliğimi iyi mi iptal edebilirim?

Amazon Prime Gaming aboneliğinden çıkmak için aşağıdaki adımları izleyin; Amazon Prime Gaming hesabınızı girin ve ayarlar sekmesine tıklayın, üyelikler bölümünden Prime Gaming’i iptal et butonuna tıklayarak aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

Amazon Prime Gaming ile ilişkili bir hesabı değiştirin

Amazon Prime Gaming ile ilişkili hesabı değişiklik yapmak isterseniz, bunu Amazon Prime Gaming hesabınız yada oyun ayarlarından yapabilirsiniz. Her iki durumda da, istenen sonucu elde edeceksiniz. Bunu yapmak için ayarlar sekmesini kullanmalısınız.

Amazon Prime Oyun parasız oyunlar

Amazon Prime Gaming’in parasız oyunları aydan aya değişmiş olur. Prime Gaming kullanıcıları, o ay için sunulan oyunları ücretsiz bir şekilde oynayabilir. Bundan yararlanmak için parasız oyunlarımıza sık sık göz atmanızı tavsiye ederiz.

Amazon Prime Oyun Fiyatı nedir?

Amazon Prime Gaming’in birçok pozitif yanları olsa da birçok şahıs bir abonelik süreci oluşturmak istiyor. Bu durumda akla gelen sual; Amazon Prime Gaming ne kadar? Amazon Prime Gaming, aylık 7,90 TL olarak fiyatlandırılıyor.

Amazon Prime Gaming’de hangi oyunlar var?

Amazon Prime Gaming’in oldukça fazla oyun ve içeriğe haiz olduğundan bahsetmiştik. Bu oyunların adları hakkında data verecek olursak; Amazon prime Gaming, her ay değişik oyunlar sunar. Nisan ayında 8 oyun toplam 450 TL olacak. Bu oyunlar; Bitkiler vs Zombies: Battle for Neighborville, The Elder Scrolls IV: Oblivion, Nanotale, Monkey Island 2 Special Edition, House of 1000 Doors: Family Secrets, Galaxy of Pen & Paper, Guild of Ascension ve Turnip Boy Tax Fraud.

Amazon Prime Gaming hesabını iyi mi kurarım?

Amazon’da Hesabım kısmına gidebilir, istediğiniz temayla eşleşen kısmı seçebilir ve istediğiniz hesabı oluşturabilirsiniz. Hesabınızı kurarken herhangi bir problem yaşarsanız yardım için Amazon Destek ile iletişime geçebilirsiniz.

Amazon Prime Gaming ne süre yenilenecek?

Amazon Prime Gaming, aylık ücret yenileme ve içerik yenileme platformudur. Kullanıcılar ayın herhangi bir saatinde abone olabilirler ve bir ay süresince kullanmaya hak kazanırlar. Amazon Prime Gaming sık sık yenilense de belirli bir tarih yok.

Amazon Prime Oyun Ücretli mi?

Amazon Prime Gaming hakkında en sık sorulan sorulardan biri ücretli olup olmadığıdır. Bu mevzuda şunu söylemek isteriz ki Amazon Prime Gaming ücretlidir ve her ay yenilenmesi ihtiyaç duyulan bir abonelik sistemi olduğundan aylık ödeme yapmanız gerekmektedir.

YORUMLAR

Bir cevap yazın