Atalanta – Torino maçı CANLI İZLE (27.04.2022)

İtalya Serie A Şampiyonası’nda 2021/2022 sezonunun heyecanı devam ediyor. Atalanta ve Torino çatışıyor. Atalanta – Torino maçı 27 Nisan 2022 Çarşamba (bugün) oynanacak. Maç 21:15 CEST’de başlıyor.

Peki Atalanta – Torino maçı hangi kanaldan canlı izlenecek? Atalanta Torino’yu canlı seyretmek isteyen sporseverler, web üstünden “Atalanta Torino canlı” araması yapabilirler. Sporseverler ve futbol seyircileri içinde Torino’da oynanacak olan Atalanta ile bu maçı yayınlayacak kanallara bakıyorlar.

Sadece bu maç Türk kanallarından izlenemez. Türkiye’de hiçbir kanal yada platform bu maçı gösterim akışına dahil etmedi.

Maçı internetten canlı seyretmek isteyenler için justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 sporseverler tarafınca çoğunlukla kullanılmaktadır. Sadece internetteki bu yasa dışı yayınlara saygınlık etmemenizi tavsiye ederiz. Bu yayınlar, yerli ve yabancı yayıncılar içinde lisanssız şike şeklinde yapılmaktadır. Bu tür yayınlar meydana getiren siteler, maçı 5 dakikaya kadar gecikmeyle, düşük görüntü kalitesiyle yayınlıyor. Sadece bu sitelerde uygunsuz reklamlar, kimlik avı, spam şeklinde sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Öte taraftan, Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışındaki yabancı uyduları gören ve/yada yabancı TV platformlarına abone olan çanak anten ve uydu cihazlarınız var ise, yabancı spor kanallarının gösterim süreçlerini takip edebilir ve iyi mi yapılacağını seçebilirsiniz. yabancı bir kanaldan başka bir dilde maç seyretmek.

YORUMLAR

Bir cevap yazın