Atletico Madrid – Espanyol maçı CANLI İZLE (17.04.2022)

İspanya Primera Ligi’nde 2021/2022 sezonunun heyecanı devam ediyor. Atletico Madrid, Espanyol ile karşı karşıya geldi. Atletico Madrid – Espanyol maçı 17 Nisan 2022 Pazar günü (bugün) oynanacak. Maç 17:15 CEST’de başlıyor.

Atletico Madrid-Espanyol maçı hangi kanalda yayınlanacak? Atletico Madrid Espanyol’u canlı seyretmek isteyen sporseverler, web üstünden “Atletico Madrid Espanyol canlı” araması yapabilirler. Atletico Madrid ve Espanyol’un oynadığı bu maçı şifreli ve şifresiz olarak hangi kanalların yayınlayacağını araştırıyorlar.

Savaşım Spor Smart kanalından canlı yayınlanıyor. Bilinmiş olduğu suretiyle Spor Smart kanalı D-Smart platformlarında yer almakta ve ek ücret karşılığında izlenebilmektedir. Spor Smart kanalını canlı seyretmek ve Spor Smart canlı yayınını seyretmek için üyelik gereklidir. Bu yüzden bu maç parasız izlenemez.

Yasadışı yayınların yanı sıra maçı internetten seyretmek isteyenler için sporseverlerin çoğunlukla başvurduğu projeksiyon siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27’dir. Sadece internetteki bu yasa dışı yayınlara saygınlık etmemenizi tavsiye ederiz. Bu yayınlar, yerli ve yabancı yayıncıların maç yayınlarının izinsiz olarak web ortamında yayınlanması ile gerçekleştirilmektedir. Bu yayınları meydana getiren siteler, maçı 5 dakikaya kadar gecikmeyle ve düşük görüntü kalitesiyle yayınlayacak. Sadece bu sitelerde uygunsuz reklamlar, kimlik avı, spam benzer biçimde sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Öte taraftan, Türkiye dışındaysanız ve Türksat haricinde yabancı uyduları da gören çanak anten ve uydu cihazlarınız var ise ve/yada yabancı TV platformlarına abone iseniz, yabancı spor kanallarının yayınlarını takip edebilir ve iyi mi yapılacağını seçebilirsiniz. bu maçı yabancı kanaldan başka bir dilde izle.

Bu haber, arama terimleri kullanıcılarının veri gereksinimlerini karşılamak ve onları yasa dışı durumlardan korumak için tasarlanmıştır.

YORUMLAR

Bir cevap yazın