Aziz 22. Bölüm 22 Nisan Cuma Full İzle

Aziz ölürken. Aziz 22. Bölüm İzle 22 Nisan Tek Parça Full, Aziz Serisi 22. Bölüm Full izle. (* 22 *)

Aziz Kısım 22 22 Nisan Cuma, tam görünüm (* 22 *)Aziz ölürken. Aziz 22. Bölüm İzle 22 Nisan Tek Parça Full, Aziz Serisi 22. Bölüm Full izle.

Aziz 22. Bölümde;
Pierre’den gerçeği öğrenen Aziz, Efnan’ın imajını öfkeyle bozar ve Efnan ağlayarak kendini açıklamaya çalışır. Pierre’in hamlesiyle Aziz ve Efnan’ın aşkları büyük bir darbe alır ve olacakları merakla planlar. Adem, Dilruba’dan ‘boşandım’ sözlerini duyunca, atölyede kafasına tabanca dayayarak şok olur ve herkesi korkuya boğar. Patlayan silahın sesi ise bizlere “Adem kendini vurdu mu?” diye hatırlatıyor. sorusunu getiriyor. Aziz, atölyede Paşa Mustafa Kemal’in çabalarıyla Hatay’da bir meclis kurulduğunun müjdesini verirken, Amca’ya yapmış olduğu konuşma dikkat çekiyor. – Tek yol var! Açık ki atölyede vurulduğunu söyleyen Aziz, arkasında sual işaretleri bırakıyor.

Aziz, Dilruba’ya Adem’den ayrılması icap ettiğini söylerken, bu mevzuda ne yapacakları merak mevzusudur. Kenan yardım ederek halkın desteğini kazanmaya çalışırken, Aziz ve Efnan da oy almadan ilkin gözlerini kapatmamaları mevzusunda uyarıyor. Dilruba’ya “Geri dönerek Aziz Paydar’a reddedemeyeceğiniz bir teklifte bulunabilirsiniz” dedi. Pierre’in golü seyircilerde sual işareti bırakırken, Dilruba’nın heyecanla planlayarak tanıtımda Aziz’e gittiğini farklıdır.

Aziz 22.Bölüm izle

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın