Aziz neden yok, ara mı verdi? 8 Nisan Aziz neden yayınlanmadı, Aziz neden ara verdi? Aziz dizisi sağlık arası mı verdi?

Show TV’nin sevilen Aziz dizisi bugün ekrana gelmedi. Arkasından izleyiciler, “Aziz niçin ara vermiyor? 8 Nisan Aziz niçin gelmedi, Aziz niçin ara verdi? Aziz dizisi sıhhat molası mı verdi? Merak etti. Peki Aziz dizisi niçin ara verdi? canım bugün yeni bölüm yok mu Tatlım, bu haftanın yeni kısmı değil mi? Detaylar burada…

Aziz, ilk kısmı 5 Kasım 2021’de O3 Medya imzasıyla ekrana gelen Recai Karagöz’ün yönettiği bir Türk aksiyon ve drama dizisidir. Aziz niçin ara vermiyor? 8 Nisan Aziz niçin gelmedi, Aziz niçin ara verdi? Aziz dizisi sıhhat molası mı verdi?

AZİZ NEDEN ARA VERDİ?
Aziz’in yeni kısmı bu akşam ekranda olmayacak. Aziz sıhhat sorunları sebebiyle ekranlardan yedi gün izin alıyor. Aziz, 8 Nisan Show TV’de ekrana gelmedi. Aziz yeni bölümüyle haftaya ekrana gelecek. Seriye yedi gün ara verilir.

Twitter’daki yazı şöyleki:

birinci basamak sıhhat hizmeti

20 hafta süresince her Cuma, sıhhat sorunları sebebiyle #ShowTV ekranlarında gösterilen #Aziz dizimize ara veriyoruz.

Haftaya yeni bölümümüzde görüşmek suretiyle…

Aziz niçin ara vermiyor? 8 Nisan Aziz niçin gelmedi, Aziz niçin ara verdi? Aziz dizisi sıhhat molası mı verdi?

Aziz dizisi sıhhat molası sebebiyle bir haftalığına kapatıldı. Yeni bölüm gelecek hafta yayınlanacak.

KUTSAL BİR KONU NEDİR?
Antakya’nın en büyük ve tek halı üreticisi Payidar ailesinin oğlu Aziz Payidar (Murat Yıldırım), müreffeh ve varlıklı bir yaşam yaşıyor. Fransız büyükelçisi Mösyö Pierre, oğlu Teğmen Andre’yi öldürünce Aziz’in kaderi değişmiş olur; Vatanını, tek aşkını, kısacası haiz olduğun her şeyi terk etmek zorundasın. İki yıl sonrasında öldüğü sanılsa da dönüşü çoğumuz için beklenmedik oldu. Artık hiçbir şey eski değil. Aziz her şeyini kaybetmekle kalmamış, Fransız işgali altındaki Antakya da bıraktığından beter olmuştur. Üstelik ilk aşkı Dilruba (Damla Sönmez), amcası Galip Payidar’ın oğlu Adip ile nişanlanmıştır.

AZİZ OYUNCULARI KİMDİR?
Aziz Payidar (Murat Yıldırım) – Edip Payidar’ın oğlu. Gerçek aşkını ve kendisini gören Hatay’ın memleketine dönmesinde etkin rol oynar. Efnan ile evliliğinin ilk adımını attı.

Dilruba Payidar (Damla Sönmez) – Aziz’in ilk aşkı, Pashazade’nin torunu. Hemen sonra Adem Payidar ile evliliğinin ilk adımını attı.

Efnan Payidar (Simay Barlas) – Halıcı köylü kızı. Yaşamının aşkı Aziz ile tanışmış ve mücadelesinde devamlı yanında olmuştur. Aziz ile evliliğinin ilk adımını attı.

Galip Payidar (Ahmet Mümtaz Taylan) – Payidars Başkanı. Adem ve Maksude’nin babası Aziz’in amcasıdır.

Delege Pierre Pierre (Fırat Tanış) – (* 8 *) Fransız delege hizmet vermektedir. O sinirli. Zaman içinde Efnan’a aşık olacak ve birçok mevzuda Aziz’e düşman olacaktır.

Adem Payidar (İtimat Murat Akpınar) – Galip Payidar’ın tek oğlu. Aziz kasabadan ayrılınca Dilruba ile nişanlanır ve evliliğin ilk adımını atar.

YORUMLAR

Bir cevap yazın