Baba yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Baba yeni bölümde ne olacak? Baba 10. Bölüm fragmanı

Mühim adların başrolü oynayacağı Bebek dizisini heyecanla planlıyorlar. Bebek dizisinin değişik bir senaryoya haiz yeni kısmı ne kadar sürüyor? Babamın 21. ön izlemesi mi sunuldu? Baba, yeni bölümün ön izlemesine bir bak! Bebek Bölüm 10’un ön izlemesini izleyin!

Sevilen Baba dizisinin yeni ön vizyonu gösterildi! Merakla beklenen Bebek dizisinin 10. bölüm fragmanı merak ediliyor. Peki baba vakası ne? Bebek 10. Fragmanı seyretmek güzel! Baba oyuncuları kimlerdir? Her detay haberimizde…

BABA SON BÖLÜMDE NE OLDU?
Baba Bölüm 9’da; Büşra ve Servet’in faaliyetlerini tanımak, aile içi tartışmalara niçin olur. Kadir aileyi bir arada tutmaya çalışırken, Güvenli’in başı belada olan başka bir aileyle uğraşır. Emanet bulunduğunu düşünen Servet’in sürpriz hamlesi holdingdeki kardeşleri karşı karşıya getirir. Tedavisi devam eden İlhan ve onu yalnız bırakmayan Büşra, her geçen gün daha da yakınlaşıyor. Uğur’u hamileliği esnasında yaşamış olduğu problemler sebebiyle kaleye getiren Yaşar, Servet’in öğrendiği yeni bilgilerle zor durumda kalır. Kadir, fabrikalardan birinde yaşanmış olan kriz sebebiyle Eliffel ile karşı karşıyadır. İlhan ile gelecek hayalleri kuran Büşra, asla beklemediği birinin ziyareti ile derinden sarsılır.

YORUMLAR

Bir cevap yazın