Baş Tacım 248.Bölüm Özeti – 12 Nisan Salı

(* 12 *)My Head Crown’un 248. bölüm özetinde, televizyonda Soham’ın kaza haberi gösterilirken tüm aile mahvolur. Gauri, Soham’a ulaşmaya çalışırken, Arjun Purvi’yi sevdiğini belirtir. Crown Crown’un 248. bölümünde neler olacak? Purvi bu aşkı iyi yönetim ediyor mu? My Head Crown 248. bölüm özeti devam ediyor.

Tacımda Gauri, Soham’ı eğlendiriyor. Gauri ve Soham aralarındaki buzu erittiler ve şimdi birbirleriyle konuşmaya başladılar. Soham rahatlayarak dönerken Gauri arkadan onu takip ediyor.

İnsanlara asla yüklerinde destek olmaz. Ondan sonra bir köyün sular altında kaldığını ve orada yaşayanların yardımına ihtiyacı bulunduğunu düşünür. Böylece minibüse atlar ve gider. Onu bir minibüse atayarak asla eve gitmek zorunda kalmazsın. Ev hanımları endişelenmeye başlıyor. Arcu telefonla Soham’a ulaşmaya çalışır fakat telefon evde takılı kalır.

Gauri’nin babasıyla röportaj yaparken Gauri’nin babası Soham hakkında sorular sorar. Manav ile aralarındaki meseleyi merak etmektedir. Gauri, Soham’ın öyküsünü anlatır. Ailesi Soham’ı takdir ediyor. Gauri de Soham’ın Archana formunda anası olduktan sonrasında bir değişim yaşayacağına inanıyor.

Archana ve Soluchana, Purvi’nin tekrardan evlenmesi icap ettiğini düşünüyor. Purvi’nin aile süresince hala bir kocaya ihtiyacı olduğuna inanılıyor. Bunun Pari için yapılması icap ettiğini savunuyorlar. Fazlaca acı çeken Arçu, bir kadının yalnız yaşayabileceğini ihmal etmeyin! Arçu bu fikri Manav ile paylaşır. Manav, Purvi ile doğru zamanda konuştuklarını söylüyor.

My Head Crown 248. bölüm özeti devam ediyor

Savita, Teju ve Sachin, Soham’ın nerede bulunduğunu sorgular. Savita, Soham’ı kovalarken Sachin’de bir yerde içtiğini söylüyor. Peşinden haberlerde ciddi bir kazanın meydana geldiği ve Soham’ın vaka yerinde olduğu fotoğrafları gösteriliyor. Savita ağlamaya adım atar. Archu da yere düşer ve Gauri onunla ilgilenmeye gelir. Gauri ondan sonra bir acil durum çağrısı alacak. Kaza mahalline gitmeleri istenir.

Varsha ve Soluchanan da endişelidir. Evi ararlar ve dava hakkında informasyon almaya çalışırlar. Şiddetli yağmur sebebiyle yollar trafiğe kapanmış oldu. Kaza mahalline ulaşmak neredeyse olanaksız hale geliyor. Kimse haber almıyor. Gauri de yolların açılmasını bekliyor. Ertesi sabah Gauri vaka yerine ulaştığında hepimizin başı belada. Gauri, Soham’ı fena durumda görmekten korkar. Sonrasında Soham ayağa kalkar ve yaralılara yardım eder. Gauri, ilkin haber vermeden ortadan kaybolduğu için onu mahkûm eder. Sonrasında kendi telefonunu bile açmıyor.

Arjun ve Purvi ofise gider. Purvi yolda arkadaşını görür ve arabayı durdurur. Adam arkadaşı da kocasından boşanmış ve tek evladı var. Hem hanım hem de otomobil, çocuğunun oldukça asi bulunduğunu ve bir babaya ihtiyacı bulunduğunu söylüyor. Purvi ve Arjun mesajı aldı ve sükunet içinde dinledi.

Yollar, hastaların hastaneye varmalarını sağlamak için açıldı. Soham ve Gauri de dönüş yolundadır. Bir yerde duramayan Arcut’a ulaşılamıyor. Evi asla aramaz ve Teju iyi haberi alır. Sonrasında Manave’yi arayıp haber verir. Böylece Manav nefes alır.

My Head Crown Part 248 Özet – 12 Nisan Salı günü ne olacak?

Yol süresince, Arjun Purvi’ye duygularını anlatır. Artık Pami ve Purvi ile yaşayıp mutlu olmak istediğini söylüyor. Arjun Purvira izliyor ve uyuyor.

O asla evde değil. Sebze sağlığınıza dikkat etmeniz mevzusunda sizi uyarıyor. Var ise Manav bigün kabul edeceğini söyler. O güne kadar bekleyeceğini asla söylemez. Evindeki Gauri’ye yeniden teşekkürler. Sonrasında Savita, Purvi’ye niçin işe gitmediğini sorar. Archu olmadığı için Pam’i bırakamayacağını anlıyor. Savita, Pami’ye onunla ilgileneceğini ve çalışacağını söyler.

YORUMLAR

Bir cevap yazın