Baş Tacım 251. Bölüm 15 Nisan Cuma Full İzle

Başım Tacı 251. Bölüm Full İzle. Baş Taçım Bölüm 251 Tek parça bakın. 15 Nisan Cuma günü Hint dizisi My Head Crown’da neler olacak?

My Head Crown 251. Bölüm 15 Nisan Cuma Full izle

Başım Tacı 251. Bölüm Full İzle. Baş Taçım Bölüm 251 Tek parça bakın. 15 Nisan Cuma günü Hint dizisi My Head Crown’da neler olacak?

Baş tacım 251. bölümün mevzusudur.
Sen bir haydut değilsin, o senin geçmişindi.

benim başlığım benim mevzu
Ekta Kapoor’un yapımcısı Pavitra Rishta, Baş Tacım ismiyle Hint dizisi sevenlerle buluşuyor. Archana ve Manav’ın büyük bir yanlış anlaşılmadan doğan aşkı Baş Tacım ile Kanal 7 ekranlarına geliyor.

Archana’nın halası Manjusha onlara Manav’ın iyi bir makine mühendisi bulunduğunu söyler ve onlarla evlenir. Sadece Archana evlendikten sonrasında Manav’ın bir tamirci bulunduğunu öğrenir. Bu gerçek, Archana’nın suratına bir tokat attı. Sadece Archana kendisine yalan söylediklerini düşünse de evliliğinden vazgeçmez.

Öte taraftan Manav’ın kardeşi (* 15*) bir trafik kazasında yaşamını kaybeder. Hamile karısı Shravani yalnız kaldı. Manav’ın ailesi ona Archana’yı terk etmesi ve Shravani ile evlenmesi icap ettiğini söyler. İsteksizce Manave’den ayrılan Archana, kasabayı terk eder. Seneler sonrasında geri dönen Archana, Manav ile tekrardan bir araya gelecek mi? Shravani çocuğunu babasız büyütebilecek mi? Manav neye karar verir, kimde iki hanım kaldı? Bunların hepsi ve daha fazlası Head Crown kullanılarak ekranlarda görüntülenir.

Baş Tacım ile Kanal 7’de büyük yanlış anlaşılmalarla devam eden bir aşk hikayesi…

My Head Crown Part 251, tamamına bakın

YORUMLAR

Bir cevap yazın