Baş Tacım 253.Bölüm Özeti – 19 Nisan Salı

Veliaht Prensim 253. bölüm özetinde Soham, annesine gelinin eve gelmesiyle ilgili fikrini soruyor. Archu, oğlunun Gauri’den bahsettiğini farkına varır. Manav onaylayınca Arçu ve Manav, Gauri’den evladı istemek için ayrılırlar. Peki Gauri’yi hangi oğullara gönderdin? isteyecekler mi Baş Tacım 253. bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde gündemimiz Manav. Archu Hastanesi Manav’ın başlangıcında bekliyor. Seni bir an olsun yalnız bırakmaya cesaret edemiyor. Purvi ve anası, ona destek olmak için hastanede kalmak isterler. Arjun, kızı Parira’ya evde bakacak.

Sachin bir dava için arıyor. Geçen Mithal onunla alay etmeye adım atar. Bir davayı tecrübe etmek için Sachin ile bir oyun oynuyor. Sachin, kardeşi Purvi’nin yaşamını mahvettiği için reddeder. Mithal, Manav’ın mülkünde yaşadığını söylüyor. Sachin, babasının adını söylememeni istiyor. Mithal, Manav’ın babası olmamasına, annesinin ve babasının asla evlenmemiş olmasına ve gayri meşru bir evladı olmasına sinirlenir.

Gauri’nin Sandeeppel ile başı belada. Sandeep’in hastaneden çıkma vakti geldi. Gauri lüzumlu belgeleri imzalarken Sandeep kendini yatağa atar ve kanlar içinde kalır. Gauri ona koştuğunda gene elini kucaklar. Gauri yarayı başka bir doktorun tedavi edeceğini söyler.

Manav, hastanenin koridorunda yürüyüşe çıkmaya karar verir. Gauri Sandeep’in odasındadır ve Sandeep ona sarılmak için girer. Gauri birazcık çalışır ve Sandeep ayağa kalkar, Gauri’yi arkadan kucaklar ve onu yakalar. Gauri sinirlenir ve ondan ayrılmasını söyler. Manav odanın önünden geçerken Gauri’nin Sandeep’in kollarında savaşım ettiğini görür. Sebzelerle beraber gelir, Sandeep’i Gauri’den iter ve Sandeep’i boğmak için içeri girer. Gauri ona bırakmasını söyler. Güvenlik gelir ve Manavet’i Sandeep’ten ayırır. Gauri, Manave’yi Archu ve Soham’ın bulunmuş olduğu odasına götürür. Sebzeli iğrenç adam alçak yaşam diye bağırıyor! Archu onu rahatlatmaya çalışır. Sebze Sandeep’in Gauri’ye fena davrandığını haykırdı. Bunu asla şokta duymaz ve öfkeyle odadan çıkar. Archu, Manave’ye itimat vermeye çalışır ve ona mutlu anları düşünmesini söyler.

My Head Crown 253. bölüm özeti devam ediyor

Tabip Manav’ın kovulabileceğini söylemiş oldu. Gauri’ye asla kızmaz. Sandeep, sorununu niçin onunla paylaşmadığını sorar. Gauri, Soham’ın saldırgan davranışıyla ilgili çekincelerinden bahseder. Asla eski Soham olmayacağımı söylüyor.

Arjun öfkeyle eve döner. Purvi, Manav’ın ilacını almak için toplantıya katılamadı. Arjun, iş sorumluluklarını bilmeni ve profesyonelce hareket etmeni istiyor. İkisi birbirinden özür diliyor. Manav evine gelir. Oğlu Soham’dan eve ilk giriş törenini yapması istenir. Sachin bu durumun farkındadır. Aklına Mithal’in sözleri gelir ve onunla bir buluşma planlar.

Gauri’ye derinden aşık olmak için hiçbir adım atmadı. Sandeep’in babası Gauri’nin ailesinin evine gider ve ona oğulları için Gauri’yi istediğini söyler. Gauri’nin ailesi bakanı karşısında görünce oldukça şaşırır. Bu şekilde bir aileye kızlarını eklerlerse şaşırırlar. Derhal evlenmeyi kabul ederler. Gauri mutfaktan dinliyor ve sinir krizi geçiriyor. Babası sonunda kızına fikrini sormak ister. Gauri bunu şiddetle reddeder. Hastanede Sandeep’e davranışlarını ailesine anlatır. Ailesi de kızlarına destek oluyor ve bu eşiyle olan evliliği onaylamıyor. Sandeep ise üçüncü derslik bir ailenin beraber olmayı reddetmesine şaşırır. Gauri’ye öğretmek istediğini söylüyor.

Baş Tacım 253. Bölüm Özet – 19 Nisan Salı günü ne olacak?

Gauri, Manave’yi denetlemek için evlerine gelecek. Bakkal ve Archu, Gauri’nin gelişinden oldukca mutludur. Purvi’den sonrasında annesine bu eve yeni bir gelin gelmesini isteyip istemediğini asla sormaz. Birinin onu işte desteklemesinin fena olamayacağını söylüyor. Soham, Gauri’ye atıfta bulunur. Archu anlamış olur ve Manav’a gider. Gauri’yi gelinine götürmek istediğini söyler. Uzun süredir sebze bahçesinde Gauri’yi düşündüğünü konu alıyor. Bakkal ve Archu, Gauri ile hemfikirdir. Gelinimiz hekim, oğlumuz avukat. Woe, Arçu ve Manav, Sachin’de gelecekteki gelinleri olarak Gauri’yi seçtiler. Fakat bu tarz şeyleri bilmediği için asla utanmaz.

Kara Tahta Bölüm 1 Önizleme 2

Arçu ve Manav, Gauri’nin ailesinin yanına gittiklerinde heyecandan ölecek şeklinde görünüyor. Bunu Purvi ile paylaşmak istiyorsun. Aşkının karşılıklı bulunduğunu da söylüyor.

Gauri’nin evine asla uzaktan bakmaz. Gauri de bu eşiyle olan evliliği Sachin’e memnuniyetle karşıladı. İki aile beraber batar. Soham, Gauri’nin kolundaki bilezikleri görünce Gauri’nin onu kabul edeceğini ve tapınağa gidip yakarış edeceğini düşünür. Sonunda Gauri şeklinde birini buldu. Derhal Gauri’yi arar ve konuşmak istediğini söyler. Gauri kiliseye girer. Asla oldukca utanmaz. Gauri oldukca mutlu bulunduğunu ve artık bir ailenin bir arada olacağını söylüyor. Annen aradığında gitmelisin. Asla oldukca acıkmazdı, kim bilir ne vakit uyanır?

 • My Head Crown Özet 253. Bölüm – 19 Nisan Salı

  Gauri ailenin gelini olacak! Soham ŞOK! Veliaht Prensim 253. bölüm özetinde Soham, annesine gelinin eve gelmesiyle ilgili fikrini soruyor. Archu, oğlunun Gauri’den bahsettiğini farkına varır. Manav, Archu ve Manav’da onaylandıktan sonrasında…

 • Baş Tacım 252 Bölüm Özeti – 18 Nisan Pazartesi

  Sebze kafasından vuruldu! Tacım 252. bölüm özetinde Arjun ve Purvi’nin duygusal durumları devam ediyor. İkili için resepsiyona davetiye düzenlenecektir. Davetiyede istenmeyen vakalar meydana gelir. Başım Tacı Bölüm 252 Özeti Devamı…

 • Yoldaş, Bölüm 267 Özet – 23 Nisan Cumartesi

  Dans öğretmeniniz ile yatakta Suraj BASKI! AŞK DİLEYİ! Dostum 267. bölüm özetinde Sandiya, hanımefendilerin da desteğiyle Santoş’un özür dilemesine destek oldu. Santoş hayatta kalsa da kalede fena hava devam ediyor. Bu Chaturi’nin gelişi…

 • Emanet Legacy 360 Bölüm Tanıtımı

  Seher SEÇ Yamantı! Büyük çatışma!!! Safety serisinin heyecanlı bölümleri tüm hızıyla devam ediyor. Yaman Seher’e sorduktan sonrasında niyetini öğrendi. Seher’e anlatmaya karar verdi…

 • Emanet 360. Bölüm Öncesi – 15 Nisan Cuma

  Seher SEÇ Yamantı! Büyük çatışma! Emanet 360. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Emanet 360. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? …

YORUMLAR

Bir cevap yazın