Baş Tacım 254.Bölüm Özeti – 20 Nisan Çarşamba

Baş Tacım 254. bölüm özetinde Soham’ın aşkı diziye damga vurdu. Archana, Gauri’yi gelin olarak seçti. Archana’nın Sachin için Gauri’yi istediğini asla bilmiyordu. Gauri’nin aşkından başka bir şey düşünmez. Yanlış anlaşılmalar birikiyor. My Head Crown 254. bölüm özeti devam ediyor.

Veliaht Prens’te, Gauri’nin eşiyle olan evliliği kabul ettiğini öğrendiğinde Soham’ın kafası karıştı. Gauri ile tanıştığında bile utangaçtı. Aşkını asla Purvi ile paylaşmaz. Müjdeli haberi yeniden aldığında Purvi ile bir nefes alır. Arjun ve Purvi’ye Gauri’nin karısıyla evliliğini onayladığını söyler. Hepsi oldukca mutlu. Asla’nın sevgisinden asla etkilenmediler. Soham, Purvi’den Gauri için bir armağan almak istediğini söylüyor. Arjun ve Purvi’nin fikirlerini bu şekilde öğrenir.

Armağan dükkânına asla bir sari içinde arkasına bakarak girmez. Gauri’ye aldığınız hediyenin maddi olarak değil, kalpten gelmesini istiyorsunuz. Sonunda bir armağan bulur ve eve gider.

Hepimiz evde. Arjun ve Purvi de geldi. Soham eve vardığında annesine artık ona iyi haberler verebileceğini söyler. Onlara asla gülümseyerek bakmaz. Archana’nın Gauri’yi bu evin gelini olarak gördüğünü açıklar. Soham yerine Sachin’e gidiyor. Soham’ın gülümsemesi kaybolurken Purvi şok olur. Archana ve Manav, Sachin’e Gauri ile evlenmek istediklerini söyler. Sachin de ebeveynlerinin onları iyi tanıdığını ve doğru eşi seçtiğini kabul ediyor. Böylece Sachin karısının evliliğini kabul eder. Gauri ve Sachin adım adım evliliğe hazırlanırlar.

My Head Crown 254. bölüm özeti devam ediyor

O asla dışarı çıkmaz. Purvi peşinden koşar. Soham hıçkırıklara boğulur ve Sachin’in avukatı varken Gauri’nin onunla evlenmesini saçma bulur. Purvi onu teselli etmeye çalışır. Gauri’nin insanlara bu şekilde kıymet vermediğini söylüyor. Fakat Gauri’ye olan aşkını duyuru etmez ve Gauri’nin Sachin’in teklifini kabul etmesi üstüne tek taraflı bir aşk yaşadığını açıklamaya çalışır. Bu durumu anne ve babasından saklamasını asla istemez. Almış olduğu armağana bakarken asla hıçkıra hıçkıra ağlamaz.

Arjun ve Purvi de Soham’ın haini tarafınca üzülüyor. Arjun, Soham’ın ilk kalp ağrısının üstesinden tek başına gelmesi icap ettiğini korumak için çaba sarfediyor. Sonrasında hafta sonu için planları bulunduğunu söylüyor. Purvi, babası hastayken ve Soham gerginken bu teklifi reddeder.

Geceleri asla uyuyamadı. Archu onu görür ve ne bulduğunu sorar. Sonrasında düğün telaşının başladığını ve Gauri’nin istediği gelini bulduğunu söylüyor. Bu yüzden Shravana’ya sözünü tutmasını söyler.

Sachin, Mittal ve Sandeep’e gider. Davalarını alamayacağını söylüyor. Mittal bir deste bozuk para çıkarır. Kesinlikle bu davaya bakmanı istiyor. Sachin evli bulunduğunu ve tarihlerin uyuşmadığını açıklar. Mittal ve Sandeep, Sachin’i kutlama eder. Sandeep, Sachin’in Gauri ile evlendiğini öğrenince şok olur. Gauri’nin egosu, teklifini geri çevirdiğinde hakkaten kırıldı. Şimdi Sachin ile evleniyor olması onu daha da üzüyor.

O asla içmez. Gauri’yi görünce sarhoşluğundan gaza gelir. O, onu seviyor. Gauri şok olur. Soham’ı bir dost olarak gördüğünü ve ona yardım ettiğini açıklıyor. Purvi’nin evine asla kalp ağrısıyla gitmez ve Purvi’nin dizlerinde ağlayarak uyuyakalır.

Baş Tacım 254. Bölüm Özet – 20 Nisan Çarşamba günü neler olacak?

Manav da Soham’ı tokatlamayı hayal ediyor. Uyandığında, kuşku onu aşındırır. Soham’ın gene yanlış yolda bulunduğunu düşünüyor.

Gauri, Soham’ın sözlerini hatırlayınca sinirlenir ve Soham’a asla ümit vermemişken niçin bu şekilde düşündüğünü anlamaz. Daima Archana’nın oğlu Purvi’nin adam kardeşini düşündüğünü ve başka bir şey düşünmediğini söylüyor. O da onun için endişeleniyor ve ne yapacağını bilmiyor. Tamamen sarhoştu ve onu daha ilkin asla bu şekilde bir durumda görmediğini fark etti. Gauri’nin anası gelir ve niçin hala uyanık bulunduğunu sorar. Gauri hiçbir şey olmadığını söylüyor. Anası ondan sonra bu evlilikte mutlu olup olmadığını sorar. Gauri evet diyor. Anası ondan sonra ona geleneksel mücevherlerini verir. Gauri’nin gerildiğini gören anası, yanlış bir şey var mı diye sorusunu tekrarlar. Gauri, Soham ile konuşmaya karar verir.

Asla uyanmaz. Arjun ve Purvi gelir. Ona Archana ile konuştuklarını ve işe gitmeden ilkin eve gitmeleri için hiçbir şey söylemelerine gerek olmadığını söylerler. Kahve içmeye asla hazır olmaz ve Purvi’nin telefonu çalar. Gauri, Soham hakkında konuşmak istiyor fakat Purvi meşgul bulunduğunu ve ondan sonra arayacağını söylüyor. Purvi, Soham’a bunun kız kardeşinin evi bulunduğunu ve istediği süre gelebileceğini söyler. Dün gece olanlardan sonrasında oldukca mutsuz olması icap ettiğini söyleyen Gauri’den özür dilemeyi önerir. Asla yanıt vermiyor ve eve gitmek istediğini söylüyor. Purvi, Archana’nın ne için bulunduğunu öğrenmemeye dikkat etmesini söyler. Arjun, Soham ile onu almaya gider.

Purvi, Gauri’yi arar. İkisi Soham hakkında konuşmaya adım atar. Purvi, Archana’ya hiçbir şey söylememeni istiyor. Soham’dan nerede doğup büyüdüğünü düşünmesini ve ona kızmamasını ister. Gauri hiçbir şey söylemez.

Archu, nişan hazırlıkları hakkında konuşmak için Gauri’nin evine gider. Soham’ı da yanına almakta ısrar ediyor. Soham bir işi bulunduğunu söylese de Arçu ondan izin almasını ister.

Soham ve Gauri konuşmaya adım atar. Kendini eğitimsiz bulmuş olduğu için asla beraber olmadığını söylemiyor. Gauri karşı çıkıyor. Gauri’ye asla fazla söz hakkı vermez.

Mittal ve Sandeep, Sachin’i takip eder. Mithal, Sachin’e Sandeep’i dinlerse epey parası olacağını söyler. Sachin tutkulu bulunduğunu sadece değerlerini yitirmek istemediğini söylüyor. Gauri ve ailesinden uzak durmalarını ister.

Nişan töreni yapılacaktır. Sachi ve Gauri beraber içeri girerken tamamımız onları övüyoruz. Tek mutsuz adam Soham’dır. Purvi bunun farkındadır. Gençler ilkin Savita’ya gider ve onun nimetini alırlar. Sonrasında Archana ve Sebze… Soham elindeki bardağı düşürür ve eli kanar. Purvi desteğe gidiyor. Gauri ilkin Soham’ı Sachin’den saklamayı düşünür. Hemen sonra, evlendirilmiş olduğu kişinin her şeyi bilmeye hakkı bulunduğunu düşünerek ona anlatmaya karar verir. Gauri konuşmaya başlarken, Sachin onun Sandeep bulunduğunu düşünür ve yorum yapar. Gauri onun arkasından konuşmayacak.

YORUMLAR

Bir cevap yazın