Baş Tacım 256. Bölüm 22 Nisan Cuma Full İzle

My Head Crown 256. Bölüm 22 Nisan Cuma Full izle

Başım Tacım 256. Bölüm Full İzle. Baş Taçım Bölüm 255 Tek parça bakın. 22 Nisan Cuma günü Veliaht Prensime ne olacak?

Veliaht Prensim Bölüm 256
İstesem de senden uzak kalamam.Gülümsemeye devam etmek isterim şu sebeple seni oldukça seviyorum.

Kendi başlığımın mevzusu
Ekta Kapoor’un yapımcısı Pavitra Rishta, Baş Tacım ismiyle Hint dizisi sevenlerle buluşuyor. Archana ve (* 22 *) büyük bir yanlış anlaşılmadan doğan aşkları Baş Tacım ile Kanal 7 ekranlarına geliyor.

Archana’nın halası Manjusha onlara (* 22 *) onun iyi bir makine mühendisi bulunduğunu söyler ve onlarla evlenir. Sadece Archana evlendikten sonrasında (* 22 *) bir tamirci bulunduğunu öğrenir. Bu gerçek, Archana’nın suratına bir tokat attı. Sadece Archana kendisine yalan söylediklerini düşünse de evliliğinden vazgeçmez.

Öte taraftan (* 22*) kardeşi Sachin bir trafik kazasında yaşamını kaybeder. Hamile karısı Shravani yalnız kaldı. (* 22 *) ailesi ona Archana’yı terk etmesi ve Shravani ile evlenmesi icap ettiğini söyler. İsteksizce ayrılan Archana (* 22 *), kasabayı terk eder. Archana seneler sonrasında (* 22 *) yeniden buluşacak mı? Shravani çocuğunu babasız büyütebilecek mi? Kalan iki hanımefendi (* 22 *) neye karar verecek? Bunların hepsi ve daha fazlası Head Crown kullanılarak ekranlarda görüntülenir.

My Head Crown ile Kanal 7’de büyük yanlış anlaşılmalarla süregelen bir aşk hikayesi…

Baş Tacım Bölüm 256. Tüm bölüme bakın

YORUMLAR

Bir cevap yazın