Baş Tacım 257. Bölüm 25 Nisan Pazartesi Full İzle

Başım Tacı 257. Bölüm 25 (* 25 *) Pazartesi tam görünüm

My Head Crown 257 Bölüm izle. Baş Taçım Bölüm 257 Tek parça bakın. Indian Drama 25 (* 25 *) Pazartesi günü tacım ne olacak?

Tacım 257.
Onu niçin bu kadar oldukca sevdiğimi anlamıyorum.

benim başlığım benim mevzu
Ekta Kapoor’un yapımcısı Pavitra Rishta, Baş Tacım ismiyle Hint dizisi sevenlerle buluşuyor. Archana ve Manav’ın büyük bir yanlış anlaşılmadan doğan aşkı Baş Tacım ile Kanal 7 ekranlarına geliyor.

Archana’nın halası Manjusha onlara Manav’ın iyi bir makine mühendisi bulunduğunu söyler ve onlarla evlenir. Sadece Archana evlendikten sonrasında Manav’ın aslen bir tamirci bulunduğunu öğrenir. Bu gerçek, Archana’nın suratına bir tokat attı. Sadece Archana kendisine yalan söylediklerini düşünse de evliliğinden vazgeçmez.

Öte taraftan Manav’ın kardeşi Sachin bir trafik kazasında yaşamını kaybeder. Hamile karısı Shravani yalnız kaldı. Manav’ın ailesi ona Archana’yı terk etmesi ve Shravani ile evlenmesi icap ettiğini söyler. İsteksizce Manave’den ayrılan Archana, kasabayı terk eder. Seneler sonrasında geri dönen Archana, Manav ile tekrardan bir araya gelecek mi? Shravani çocuğunu babasız büyütebilecek mi? Manav neye karar verir, kimde iki hanım kaldı? Bunların hepsi ve daha fazlası Head Crown kullanılarak ekranlarda görüntülenir.

Baş Tacım ile Kanal 7’de büyük yanlış anlaşılmalarla devam eden bir aşk hikayesi…

My Head Crown Part 257, tamamına bakın

YORUMLAR

Bir cevap yazın