BEGÜM ÖZKAN KİMDİR? | Begüm Özkan kimdir, kaç yaşında nereli? Begüm Özkan ne iş yapıyor, mesleği ne?

Begüm Özkan’ın yaşamı Meraklılar içinde yerini almış, Başkan talibi Galatasaray iddialarla futbolseverlerin gündeminde Begüm Özkan’ın mesleği, yaşı ve serveti araştırmaya başladı. Pekala Begüm Özkan kim, ne yapıyorsun? Begüm Özkan’ı merak edenler haberimizde…

BEGÜM ÖZKAN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?
Begüm Özkan, 23 Şubat 1953 senesinde Erzurum’un Aşkale ilçesinde 2022 senesinde dünyaya gelmiştir ve 69 yaşındadır. Galatasaray Lisesi’nden mezun oldu; Begüm Özkan, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonrasında 1991 senesinde TGRT’nin otomotiv programında yapımcı ve sunucu olarak çalıştı.

ÖZKAN’DA NE YAPIYORUM, MESLEK NEDİR?

TGRT’nin peşinden NTV ve CNN Türk’te de çalışan Özkan, motor sporları, yarış ve organizasyonlara katılarak Türkiye Hanımefendiler Ralli Şampiyonası’nı 4 yıl üst üste kazanan takımlardan biri.

Begüm Özkan’ın biri haricinde tamamı KADİGER (Hanım Girişimciler Derneği) üyesiydi ve Özhan Canaydın başkanlığında Galatasaray Posta Grubu ve Ali Sami Yen Komitesi’nde gönüllü olarak vazife aldı.

Adnan Polat’ın başkanlığı döneminde Pazarlama A.Ş.’ye Begüm Özhan atandı ve Adnan Polat’ın başkanlığı döneminde orada hizmetine devam eden iş adamı bir süre Galatasaray liderliğinde olmadı.

GALATASARAY BAŞKANLIĞI BAŞVURU TARİHİ

Adayların 30 Nisan’da Galatasaray Kulübü’nde yapılacak görkemli Genel Kurul için 8 Nisan Cuma gününe kadar başvurularını yapmaları gerekiyor.

BEGÜM ÖZKAN KİMDİR Begüm Özkan kimdir, kaç yaşında nereden geldiği.jfif & mw = 700

BEGÜM ÖZKAN’IN GALATASARAY GENEL TOPLANTISINDAKİ KONUŞMASI ETKİNLİĞİ:

Galatasaray Olağan Genel Kurulu’na hitap eden Begüm Özkan’ın hitabı toplumsal medyada geniş yankı buldu. Begüm Özkan şu açıklamayı yapmış oldu:

“Maalesef uzun süredir toz bulutu içindeyiz. Vaatler, yalanlar… At izi artık köpeğimin izine karıştı. Uyanma vakti. Gerçekler hakkında konuşmalıyız. Burası Galatasaray Spor Kulübü. Türkiye’de cinsiyet eşitliğini düşünen en büyük temsilci. 1924’ten bu yana 145 numara ile ilk hanım üyenin, averaj yüzde 27’sinin hanım üye olduğu bir spor kulübüdür. O zamanlar 35 yaşlarında olan birinin bu sapkın sözlerini görmezden gelebilirsiniz. Bana işe girmeyi öğrettiği kızınızın yüzüne de bakabilirsiniz. Fakat dost edinme mevzusunda bir şey söylemiyorum. Burası Galatasaray’dı. Bunu Galatasaray’ın himayesinde yapamazsınız. Bu durumda rahat bir özürle bu zihniyeti haklı çıkaramazsınız.”

YORUMLAR

Bir cevap yazın