Bilinmeyen Coin Listesi

Bugün listede adı çok geçmeyen coin listelerini ele alacağız. Bu coin listelerinden bazıları, doge coin, sfp coin, twt coin ve idex coin.

Listemizin ilk sırasında sfp coin nedir? sorusu var.

Sfp Coin Nedir?

Binance destekli ilk kripto para birimi olan sfp coin, sfp coin nedir sorusunun cevabıdır. Sfp coin çeşitli hediyelerle sektörde tutunmuş ve kendine yer edinmiştir. Bu aralar sıklıkla bir dalgalanması olmasına rağmen sfp coin yorumlarında görünmektedir ki ileride artış beklenen coinlerden biridir. Sfp coin analizi yapıldığında sfp coin geleceği parlak görünmektedir.

Sfp coin nedir sorusunu cevapladık şimdi listeminizin ikinci coini olan xvg coin nedir? sorusu ile devam edelim.

Xvg coin nedir?

Xvg coin nedir sorusunun cevabı sfp coine göre nazaran biraz daha farklı. XVG coin herhangi bir merkeze bağlı değildir. DogeCoinDark olarak piyasaya 2016 yılında giriş yapmıştır. Ocak ayında sert bir düşüş yaşayarak başlasa da çıkması beklenen coinler listesinde yer almaktadır.

Xvg coin yorumları ve xvg coin projeleri gösteriyor ki bu coinin geleceği parlaktır. Yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte elinizde tutmanız gereken coinlerden biridir.

Son günlerin gözde konularından biri ise NFT’lerdir. NFT ler pasif kazanç yöntemi olarak da kullanılabilir olması yeni bir trend haline gelmesini sağlamıştır. Artık günümüzde çoğu koleksiyoner ve yatırımcı NFT alıp satmaktadır. Peki en doğru nft satış siteleri hangileridir?

NFT Satış Siteleri

Nft satış siteleri oldukça fazladır. Bu yüzden sizlere en popüler ve en çok kullanılan nft satış sitelerinden bahsedeceğim.

Listemize ilk sıradan giren nft satış sitesi opensea.io dur. Opensea üzerinden Polygon ağını kullanarak ürettiğiniz NFT’leri ücretsiz şekilde yayınlayabilirsiniz.

Aynı zamanda binance üzerinden de nft alım satımı oldukça kolaydır fakat binance şuan Türkiye kullanıcılarına nft yükleme izni vermemektedir.

Bu yüzden bizim nft satış siteleri arasındaki tercihimiz opensea.io dur.

Ocak 17, 2022

K-Pop Un Yeni Adresi

YORUMLAR

Bir cevap yazın