Bir Erkeğin Aşık Olmasına Neden Olan Nedir? Erkek Psikolojisi 101

Bir adamın niçin aşık bulunduğunu asla düşündünüz mü? Adamların niçin sana asla aşık olmadığını merak ediyor musun? Bir adamın sana iyi mi aşık olacağını bilmek ister misin? Aşk hayatınızın kontrolünü elinize almaya hazır mısınız? Bir adamın kalbini kazanmanın sırrı, adamların aşk hakkında iyi mi düşündüklerini anlamaktır. Adam psikolojisine bu giriş, bir adamın niçin aşık bulunduğunu açıklamaya destek olacak, böylece bir adamın size aşık olması için çalışmaya başlayabilirsiniz!

1) Arkadaşlık, her kalıcı birlikteliğin kalbinde yatar. Aşk bir tek fizyolojik çekim ile ilgili değildir. Aşk, bir erkekle ortak bir şeye haiz olmak ya da ortak çıkarlar üstünden bağlantı oluşturmak değildir. Gerçek aşk, başka biriyle o denli rahat olmaktır ki, onlarla kendin olabilirsin. Gerçek aşk, kendi duygularını paylaşabilmek ve onun duygularını anlayabilmektir. Gerçek aşk, herhangi bir koşulda, mutlulukta yada kederde, rahatlık yada çekişme zamanlarında başka bir kişinin arkadaşlığını takdir etmektir. Bir adam için, gerçek aşk tamamen yakın arkadaşlıkla ilgilidir ve bu yüzden bir erkeği kendinize aşık etmenin en iyi yolu onun iyi mi dost olunacağını öğrenmektir.

2) Tüm erkekler fanatik oldukları ve saygı duydukları bir hanıma aşık olmak isterler. Burada güzellikten yada görünüşten bahsetmiyoruz, hırstan bahsediyoruz. Erkekler naturel olarak tutkulu yaratıklardır. Hiçbir adam önemsiz olmak istemez. Başarıya, başarıya, başarıya doğru yönlendirilirler. Erkekler oynadıkları her oyunu kazanmak isterler ve hiçbir oyun bir adam için yaşam oyunundan daha mühim değildir.

Netice olarak, erkekler başarı tutkusu olan bayanlara aşık olma eğilimindedir. Bu maddi başarı olmak zorunda değil. Hırsınız, mükemmel bir aile kurma arzusu yada yaşamdan en iyi şekilde yararlanma arzusu olarak kendini izah edebilir. Kendi hırslarınızı ciddiye alırsanız, bir adam sizden esin alacaktır ve ilhamla ilişkili derin hayranlık seviyesi, bir adamın aşık olmasına yol açan şeylerden biridir.

3) Prensiplerinizin arkasında durun. İnandığınızı savunun. Teslimiyetiniz bir erkeği tahrik etse de, yalnızca saygı bir adamın aşık olmasına niçin olabilir. Bir karı olarak güçlüyseniz, erkekler gücünüzden güç alacak ve onlara verdiğiniz güçlenme duyguları, onlara sunabileceğiniz her şeyden oldukça sizi sevdirecektir. Yalnız size saygı duymayacaklar yada sizi eşitleri olarak görmeyecekler, sizi arzulanacak bir ideal olarak, kendilerine layık olduklarını kanıtlamaları ihtiyaç duyulan biri olarak düşüneceklerdir. Bir adamın hakikaten aşık olmasına yol açan daha iyi bir adam olma ihtiyacıdır ve bir büyüklük örneği oluşturarak onu büyüklüğe teşvik edebilirseniz, kalbini sonsuza kadar kazanabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın