Bir Kadına Asla Söylenmemesi Gereken Sözler 2022

BİR KADINA ASLA NE SÖYLEMEZ

bir hanıma asla söylemeyeceğiniz sözler Hanımefendiler devamlı dürüst erkekleri sevdiklerini söylerler fakat kimi zaman onlara fikrinizi söyleyerek başınız belaya girebilir. Adamların hanımefendilere düşündükleri her şeyi söylememeleri icap ettiğini söylemiyoruz, sadece kız arkadaşınıza bazı şeyleri söylemeden ilkin iki kez düşünmek destek olabilir. Bu yazıda bir adamın sevgilisine asla söylememesi ihtiyaç duyulan sözlerBiz paylaşıyoruz.

bir hanıma asla söylenmemesi ihtiyaç duyulan sözler

bir hanıma asla söylemeyeceğiniz sözler

1- Makyajla daha iyisin!

Günlük hayatında çoğunlukla makyaj yapmayı seven bayanlar kimi zaman cildini rahatlatmak için makyaj yapmayı bir süreliğine bırakırlar. Bu dinlenme sürelerinde bir adam kız arkadaşına düzgüsel durumda olduğundan daha iyi göründüğünü söylerse yazıklar olsun. bir hanıma asla söylemeyeceğiniz sözler Hanımefendiler bunu bir hakaret olarak görür ve adam arkadaşlarının organik hallerini beğenmediğini düşünmeye başlarlar.

2-Hmm mühim değil

Sıra sizdeyken kız arkadaşınızla konuşurken “herhangi bir şey” derseniz, muhtemelen başınız belaya girer 🙂 Bir adam şu kısa cevabı verebilir, aslen “Ne söylediğin, iyi mi hissettiğin umurumda değil. “Düşünebilirsin. Ya da direkt tartışmaktan bıkmış ve münakaşanın bitmesini istiyor. Sadece bir eş bunu duyduğunda adam arkadaşının saldırgan bulunduğunu ve tartışmayı çözmek istemediğini düşünecektir.

3- Seni aldatırsam..

Beklenmedik bir halde sorulan varsayımsal bir sual olsa da, bir kadının zihnini dolduran bir cümledir. “Seni aldatırsam kızar mısın?” Bir adam sordu. Seçimi sorulduğunda, hanımefendi derhal meraka doğru bir adım atıyor. Derhal arkadaşının geçmişte kendisini aldattığını yada buna eğilimli bulunduğunu düşünmeye adım atar. Bu düşünce, zihninizi yeterince yıpratmaya yetecektir.

Hanıma söylenmeyen sözler

4- Tane ağrınızı abartır

Erkekler ne göreceğini asla anlayamazlar zira her ay bu şekilde acı çekmez ve güreşmezler. Bir adam kız arkadaşına “Tane ağrısı fazlaca mühim değil” dedi. Bunu söylediği anda başına geleceklere hazır olmalısınız. Bu yüzden, hiddet nöbetleri bir kadının yaşamını cehenneme çevirebilir. Aslına bakarsak hanımlar hemcinslerinin bu acıda neyin yanlış bulunduğunu anlamalarını beklemezler. Fakat bu mevzuda daha duyarlı ve anlayışlı olmak istiyorlar.

5- Bunu giyer misin?

Doğru, güzel elbiseyi seçmek bayanların işini fazlaca daha zorlaştırıyor. Bir hanımefendi 30 dakika süresince ne giyeceğini ve kendisine en fazlaca hangi elbisenin yakışacağını deneyebilir. Gene 30 dakika sonrasında arkadaşından beklemediği tek cümle “Bunu hakikaten beğendin mi?” oldu. bir ihtimal. Bir adam bu sözü söylemişse, hanımefendi adam arkadaşının giydirilmiş olduğu elbiseyi beğenmediğini düşünebilir. Fakat büyük olasılıkla o ekip elbiseyi giymeye devam edecek.

6- Hayır!

İnsanlar çoğu zaman hayır denilmesinden hoşlanmazlar. “Hayır”, bilhassa ara sıra gelen taleplere karşın. Cevabı duymak oldukça sinir bozucu. bir hanıma asla söylenmemesi ihtiyaç duyulan sözler Mesela bir adam kız arkadaşına “Film izleyelim mi?” diye sordu. yada “Bu gece dışarıda yiyelim mi?” Sorularınıza hayır cevabı verirseniz, hanımefendi kendinize yeterince bakmadığınızı düşünebilir.

7- Ağda yapıyor musunuz?

Hanımefendilerin büyük çoğunluğu güzellik rutinlerini bozmamak için ellerinden gelen her şeyi yapmaktan hoşlanırlar. Fakat kimi zaman onunla tembel olamazlar. Bayanlara asla söylenmemesi ihtiyaç duyulan sözler nedir? Mesela ağdaya geç yürümek bunlardan biridir. Yine ediyorum, eğer hanımefendi ağda yapmazsa, adam adam arkadaşının bu durumu fark edeceğini biliyor fakat bu mevzuda bir yorum duymak istemiyor.

8- Arkadaşın da güzel

Kız arkadaşınızın sinirlerini bozmak istiyorsanız ona şu cümleyi söyleyebilirsiniz (tavsiye etmiyoruz). Hiçbir hanım adam arkadaşının öteki hanımefendileri çekici bulduğunu söylemesini istemez.

9- Kalçanız büyüdü mü?

Kız arkadaşınıza herhangi bir ipucu verseniz bile, ona balina demekle aynı anlama gelebilir. Hiçbir hanımefendi adam arkadaşından bu cümleyi duymak istemez. Kız arkadaşınızı bunun için eleştirirseniz akşam kanepede uyursunuz. Bu mevzulara asla girmemenizi tavsiye ederiz. bir hanıma asla söylemeyeceğiniz sözler Birçok hanım vücutları hakkında fazlaca kırılgandır. Bir taraftan toplumsal baskılarla uğraşmak yeterince yorucu ve sinir bozucu olduğundan bu mevzuyu en azından hemcinsleriyle konuşmaktan çekinirler.

YORUMLAR

Bir cevap yazın