Bir Zamanlar Çukurova 132.Bölüm Full İzle: Çolak Ağa Konağı Basıyor!

14 Nisan 2022 tarihinde ATV ekranlarında ekrana gelen Çukurova 132. kısmı ile sevenleriyle buluşuyor. Bir Zamanlar Çukurova’da 132. bölümle bu hafta yeni gelişmeler geliyor. Bir Zamanlar Çukurova 132. Bölüm Full İzle! Bir Zamanlar Çukurova’da 132. bölüm haberimizin detaylarını da inceleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova 132. bölümüyle hayranlarını şaşırtıyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisi final kısmı ile taraftarlar vizyon başlangıcında yerlerini alacak. Bir Zamanlar Çukurova, coşku ve anlayış dolu 132. bölümüyle izleyenleri karşılıyor. Bir Zamanlar Çukurova 132. kısmı ile ATV ekranlarında ekrana geliyor.

Bir Zamanlar ÇUKUROVA 132. BÖLÜM, TAM GÖRÜNTÜ

Çolak Ağa kaleye baskın yapıyor

Şermin’in Beytel’i işgal edip İstanbul’a dönme kararından deliye dönen Çolak, adamlarıyla beraber kaleye baskın düzenler. Bu sırada kaleye gelen Fikret, Çolak’ı cezalandırınca dengeler aniden değişmiş olur.

Hakan, Züleyha’yı ikna etmek için her yolu dener ve değişik bir planla gerçek kimliğini ve danışmanlık üstünde çalıştığını açıklar, sadece başarıya ulaşmış olması imkansızdır. İşte o süre Züleyha ve Fikret, Kerem Ali ve Leyla’nın doğum günü partisinde bir araya geldi ve bu fotoğraf, “Yamanlar ve Fekeli gene bir arada!” Onun yorumu “Hakan’ı kandırmak”tır.

Bir Zamanlar Çukurova’da 132.Bölüm Tam boy seyretmek için tıklayın

ŞEKER SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Züleyha, Hakan’la yüzleşir.

Züleyhá, kalenin kapatılması ve Kerem Ali’nin kaçırılmasıyla şok olurken, Hakan, Müjd’i ve jandarma ile çalınan insanları yakalamak için devreye girer. Hakan, Kerem Ali’yi kurtarsa ​​da Züleyha ikna olmaz.

Fikret, Hakan’ın karşısına çıkıp kendisine hala tam olarak güvenmediğini söylerken; Abdülkadir, Betül ve Çolak üçgeninde işler karışır. Züleyha, sırrını asla açıklamayan Hakan’la yüzleşir ve Hakan tüm gerçekleri anlatmaya karar verir.

YORUMLAR

Bir cevap yazın