Bu Sabah 25 Nisan 2022 Gündem Haberleri İzle

Ebru Akel ve Murat Güloğlu, Türkiye’nin dört bir yanından son olarak haberleri, son olarak haberleri, dergileri, ekonomiyi, sporu, gündemi ve tüm güncel haberleri seyircilere sunuyor.

Son dakika haberleri ve gündemdeki yeni gelişmeler bu Sabah’ı Show tv’den canlı olarak izleyebilir yada web internet sitemizdeki linki canlı olarak takip edebilirsiniz.

Ebru Akel ve Murat Güloğlu, Show TV’nin sabah haberinde gündemin öne çıkanlarını sunacaklar.

25 Nisan’da bu sabah hava güzel olacak mı? Haber ve son dakika haberleri, güncel vakalar, dergiler, spor ve iktisat gündemleri, mahalli ve dünya haberleri. Bu sabah Türkiye’den son haberler (* 25 *). //www.detailleri.net/ sitemizde de olacak

Vizyonun sevilen ve güvenilen isimleriyle Ebru Akel ve Murat Güloğlu hafta içi her gün saat 08:00’de Show TV’de canlı yayında!

Show TV’nin merakla beklenen programı “Bu Sabah” haftanın ilk günü tüm içinde ne olduğu ve birbirinden garip haberlerle seyirciyle buluşacak.

CANLI YAYINI bu sabah 190. bölümde İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Ebru Akel ve Murat Güloğlu ile bu sabah hafta içi her gün 08:00’de Canlı TV programında!

https://www.youtube.com/watch?v=%0ArTwu2I_Qdes&autoplay=1

İzleyicisine devamlı haber sunmayı ve muhteşem şovlar yaratmayı ilke edinen Show TV, gündüz kuşağında benzersiz içeriklerle seyircisiyle buluşuyor.

Vizyonun en sevilen ve güvenilen isimlerinden Ebru Akelt ve Murat Güloğlu’nu bir araya getiren Bu Sabah, başrolde olan Show Haber’in desteğiyle yapılıyor.

Her mevzuda değişik stüdyo konuklarıyla renklenecek olan program, Ebru Akel ve Murat Güloğlu’nun yorum ve anlatımlarıyla hafta içi sabahları vazgeçilmeziniz olacak.

Bugün Kahvaltı Bölüm 190 25 Nisan 2022 Görüntülemek için Tıklayınız

YORUMLAR

Bir cevap yazın