Can Yoldaşım 264.Bölüm Özeti – 20 Nisan Çarşamba

Katil Santoş KAÇINDI! İşte Mohit cinayetinin bilgileri…

Yoldaş Suraj, 264. bölüm özetindeki ifadesinin arkasından hakim karşısına çıkarıldı. Sandiya, Sura’nın suçsuz bulunduğunu farkına varır. Lalima’ya ulaşır ve onu ikna eder. Sadece mahkemeye çıkıp Suraj’ı kurtaramazsa tüm çabaları boşa gidecektir. Sandya mahkemeye çıkacak mı? Peki 264. bölümde bizi neler bekliyor? Can Yoldaş 264. bölüm özeti devam ediyor.

Sandya yetişiyor mu? Sandya mahkemeye gittiğinde başarısızlıklar peşini bırakmaz. Arabanın lastiği çatlamış. Sandya, ne olursa olsun ayrılacağını söylüyor. Ayrıca, Suraj mahkemeye çıktı. Savcı, suçlamaları ve delilleri mahkemeye sunacak.

Avukat Suraj’ı korumak için çaba sarfediyor. Yargıçlar tüm konuşmaları ve kanıtları dinleyecektir. Karar verme zamanı. Hakim sonucu açıklayacağını duyurur. Sonrasında Sandya gelir ve mahkemeyi durdurur. Mühim bir tanığın bulunduğunu söylüyor. Suraj şahit istemiyor. Suçumu itiraf ettim diyor, tanığın dinleneceğini yalnız hakim açıklayacak. Yolu beş dakika durdurur.

Lalima gitti! Sandiya savcı ve avukatla tanışır. Ayrıca, Lalima heyecanlandı. Sadece, karmaşık şeyler burada bitmiyor. Vikram Lalima’ya gelir ve onu kaçırır. Sandiya, yargıç davayı tekrardan açıp şahit istediğinde çaresiz kalır. Şahit yitik. Hakim sonrasında kararını açıklayacağını söylüyor. Sadece karar açıklanmadan Santoş bu kez mahkemeyi basıyor. Santoş’u gören hepimiz şok olur.

Yoldaş, 264. bölümdeki özette ne olacak?

Santoş’un sözleri daha şok edici. Santoş, Mohi’yi kendisinin öldürdüğünü açıklar. Oğlumu öldürdüm diyor. Başat ve savcı araya girerek delilleri ve davaları inceler. Hiçbir şeyin Santoşra’yı işaret etmediğini söylüyor. Santoş, Suraj’ın suçunu üstlendiğini ve delilleri değiştirdiğini açıklıyor. Bu itirafın arkasından hakim davayı erteler ve delillerin tekrardan incelenmesini ister. Santoş ve Suraj gözaltında tutuluyor.

Gerçek ne? Lokesh, Emily, Suraj’dan sonrasında işler Sano’ya geldi. Satya bu durum karşısında şok olur. Meslek hayatında ilk kez böylesine bol miktarda itiraf edilmiş bir dava görmüş oldu. Şimdi Santoş mesuliyet aldı. Fakat ne Sandya ne de ailesi buna inanmıyor. Satya gerçek hikayeyi duymak istiyor. Santoş’un cinayeti niçin işlediğini söylemek istememesi işleri daha da çıkmaza sokuyor. Üstelik Santoş daha ağır cezalarla karşı karşıya kalabilir.

Bu yüzden Sandya gerçeğin peşinden gider. Santos’tan ne bulduğunu kendisine söylemesini ister. Sadece Santoş bu mevzuyu konuşmama sonucu aldı. Ek olarak, Lalima’nın da mesleğe dahil olduğu açıktır. Lalima’yı Vikram için kaçıran Santoş’tur.

Yoldaş, Bölüm 264 Özet – 20 Nisan Çarşamba günü ne olacak?

İşte gerçekler! Ertesi gün mahkeme girer. Yeni kanıtlar Santoşra’yı işaret ediyor. Yargıç bana ne işe yaradığını anlatmanı istiyor. Sadece Santos dinliyor. Santoş’a yönelik bu sessizlik uzun sürmez şundan dolayı arkadaşlarına, arkadaşlarına ve tüm halka karşı söylediği sözler Santoş’a ağır gelir. Santoş bu baskıya daha çok dayanamaz ve her şeyi anlattığını söyler.

Gerçek bu. Santoş Suraj’dan ayrıldı. İkilinin lastikleri yolda çatlar. Bu sırada Santoş yanlışlıkla Lalima’yı görür. Onu kovuşturmak için adımlar atar. Lalima, Mohit ile tanışır. İkiliyi uzaktan izleyen Santoş gözlerine inanamıyor. Mohit ilkin Lalima’yı boğmaya çalışır. Sonrasında devam eder ve ona haiz olmak ister. Direniş esnasında Lalima düşer ve kafasını bir taşa çarpar. Santoş gelir gelmez müdahale etmek istiyor. Mohit, Lalima’yı çalıların arasına sürüklemeye adım atar.

Santoş bunu engellemeye çalışır. Mohit, Lalima’yı iterek sarsmaya devam ediyor. Bu sırada Lokesh, Lalima’nın onu aradığını görür. Bu yüzden ailesinin suçlu bulunduğunu düşündü. Fakat gerçek değişik. Santoş, yıkılan Mohi’yi durdurmak için kafasına taşla vurur. Bu darbe Mohit’in kafatasını yaralar ve onu öldürür. Suraj vaka yerine vardığında her şey için fazlaca geçtir. Üstelik Santoş yaptıklarından pişman da değil. Lalima’nın saflığını savundu. Santoş’un sözleri bittiğinde tamamımız gözyaşlarına boğulduk. Bu itiraf üstüne hakim davayı 3 gün erteledi. Kanıtlar tekrardan incelenecek.

 • Escrow’un 3. Sezonu gösterildi mı?

  Para yatırma serisi adım adım zamanımın sonuna yaklaşıyor. 7 Eylül 2020 tarihinde izlenme hayatına başlamış olan dizi büyük beğeni topladı. Yalnız bizim eyaletimizde değil, bilhassa Brezilya ve Portekiz’de fanatik bir kitlemiz var. Başrolde…
 • My Head Crown 250. Bölüm Özeti – 14 Nisan Perşembe

  Purvi ve Arjun hakkında bir karar verildi! Tacım’ın 250. özetinde Soham, Gauri’yi kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapıyor. Purvi ve Arjun, Soham’ı kurtarmış olur. Günün sonunda Arjun ve Purvira’yı bir sürpriz beklemektedir…
 • Yoldaş, Bölüm 264 Özet – 20 Nisan Çarşamba

  Katil Santoş KAÇINDI! İşte Mohit cinayetinin bilgileri… 264. bölüm özetinde Suraj, itirafının arkasından hakim karşısına çıkıyor. Sandiya, Sura’nın suçsuz bulunduğunu farkına varır. Lalima’ya ulaşır ve onu ikna eder. Fakat mahkemeye…
 • Female Legacy 357. Bölüm Tanıtımı

  BIRAK Seher Yamant! Güvenlik dizisinde heyecanlı bölümler devam ediyor. Seher ve Yaman içinde işler oldukça iyi giderken, ortalığı karıştıran bir bela geldi…
 • Emanet 357. Bölüm Fragmanı – 12 Nisan Salı

  BIRAK Seher Yamant! Emanet dizisinde heyecanlı bölümler devam ediyor. Seher ve Yaman içinde işler oldukça iyi giderken, ortalığı karıştıran bela bizlere döndü. İntikam almak isteyen Zuhal’in planı…

YORUMLAR

Bir cevap yazın