Can Yoldaşım 270.Bölüm Özeti – 26 Nisan Salı

(* 26 *) Yoldaş Can 270. bölüm özetinde Chotu başvuranları kabul etti. Rath’lar bu habere sevinirken, Resham iyi haberi yaymak için Arzo’yu aradı. Sadece Chotu, tüm bu tarz şeyleri aldatmayı sevilmiş olduğu Priya için yapmış oldu. Chotu durum sebebiyle büyük bir ikilemle karşı karşıyadır. Peki 270. bölümde bizi neler bekliyor? Can Yoldaş 270. bölüm özeti devam ediyor.

(* 26 *) Chotu kararsız! Aileye Arzo ile evleneceğini söyleyen Chotu, büyük bir belirsizlik yaşar. Para için girmiş olduğu bu evlilik büyük bir yalan üstüne kuruludur. Ailesinin her üyesi Chotu’nun birlikteliğinden memnun olsa da parayı aldıktan sonrasında boşanacaktır.

Chotu geceleri Priya’yı arar ve onlara bu düşünceleri söyler. Priya ona düzmece sözler verir. Chot’u evlenmesi için kandırır. Uyumasını ve dinlenmesini tavsiye eder. Priya telefonu kapattığında geleceğin parasını hayal etmeye adım atar.

(* 26 *) Bildirim geldi! Priya’nın bu şekilde hayalleri olmasına karşın, içten içe endişelidir. Chotu, evlilik kanalıyla kıza bağlıysa, para kaybedebilir. Sandiya ve ekibi ise yeni bir ceza alıyor. Bir adam, Pakistanlı bir kadının havaalanında 10 milyon hakkında konuştuğunu duydu. Amir davanın soruşturulmasını ister. Polisler, Resham’ın yaşamış olduğu otele gider ve denetim eder. Resham durumu izah etse de polis aramaya karar verdi. Bu sırada Sandiya ve ailesi Resham’a varır.

Resham durum hakkında oldukça endişeli. Talih eseri, polis, Rath’lar ulaşmadan önce ayrılıyor. Resham rahatlayarak iç çeker. Rath, Resham’ı hediyelerle görür. Burada her şey iyi gidiyor. Resham, iyi haberi vermek için Arzo’yu arar. Bir ay sonrasında düğün olacağını söylüyor. Arzo bu habere oldukça sevinir. Sandya ve Santos ile konuşur. Santos, Arzo’yu telefonda kutsar.

Yoldaş, Part-270’in özeti devam ediyor

(* 26 *) Sandiya Chot’u aldı! Bu güzel sohbetin arkasından aile düğün hazırlıkları için yola koyulur. Sandiya yol süresince Chotu ve Priya’yı görür. Aracı durdurur ve Sandya emme çiftini takip eder. Chotu, ansızın önünde Sandiya ve Suraj’ı gördüğünde şok olur. Onları Priya ile ne tanıştıracaksın!

Chotu, gerçeği söylemek için bir fırsat bulunduğunu düşünüyor. Sadece, Priya müdahale eder. Chotu’nun bir arkadaşı bulunduğunu söylüyor. Düğününü ziyarete geldiğimi söylüyor. Sandya çoğu zaman bu yalana inanmaz. Suraj’a şüpheleri bulunduğunu söyler. Suraj ise bu şekilde bir durum olsaydı Chotu’nun bizlere söyleyeceği mevzusunda rahatladı. Arzo ise Resham’ın gelişiyle olan her şeyi dinler. Resham damadın bilek zincirini Arzo’ya uzatır. Arzo oldukça mutlu, yalnız bilek zinciri bileğine sığmıyor. Arzo birazcık büyük bir hanımefendi.

(* 26 *) Hizmet zamanı! İşler iyi gidiyor benzer biçimde görünürken, ansızın karmaşık hale gelirler. Bunun ilk adımı Mena’nın unvanı ve numarayı kaybetmesidir. Mena başka bir numarayı arar. Ona yarının geleneklerini anlatır. Karşısındaki hanım şaşırınca telefon kapanır. İkinci durum, patronun gelmesiyle gerçekleşir. Amir, Sandiya’yı Pakistan’a göndereceğini ve Santos’un bu duruma itiraz edeceğini açıklar. Bu yüzden iki ülke içinde büyük bir gerilim yaşanıyor. Bu vazife oldukça tehlikelidir.

Yoldaş, Part-270 Özeti – 26 Nisan Salı günü ne olacak?

Sandya oraya sulh için gittiğini söylüyor. Sadece Santoş oldukça kararlıdır. Sandya’yı bırakmayacak. Mena Vikram’la gidiyoruz dese de Santoş devam ediyor. Buradan kimsenin gelmediğini ve buradan gitmediğini söylüyor.

(* 26 *) Pakistan’a gezi! Suraj, Santos ile konuşur. Sandya ile gideceğini söylüyor. Diplomatik bir görüşme olacağını söylemiş oldu. Santoş Suraj’ın araya girmesiyle ikna olur. Suraj ve Sandiya hizmet ederken, Mena ve Vikram evlilik meseleleriyle ilgilenirler.

Santoş, Resham’ı arar ve durumu bildirir. Resham her şeyin yolunda bulunduğunu söylerken teyze endişelenir. Sadniya bir polis memuru ve onun buraya gelmesinden kaygı ediyor. Teyze, Hindistan ile Pakistan arasındaki gerilimin bir nevi tesiri altındaydı. Sandiya ve Suraj Pakistan’a vardıklarında, ilkin turneye çıkmaya karar verirler. Talih eseri, çift pastaneleri ziyaret ederken Resham ve Arzo oradadır.

YORUMLAR

Bir cevap yazın