Canan Karatay’dan bağışıklık güçlendirici 3 besin önerisi geldi!

Canan Karatay’dan bağışıklığı güçlendiren 3 yiyecek önerisi! Canan Karatay, beslenme önerileriyle gündemden düşmüyor. Aşırı kiloluluk ile savaşım eden Canan Karatay, Ramazan ayında oruç tutmak isteyenler için bir tanım önerisinde bulunmuş oldu.

Canan Karatay’dan bağışıklığı güçlendiren 3 yiyecek önerisi! Kalp ve Dahiliye Profesörü Canan Karatay, bilhassa Ramazan ayında oruç tutanlar tarafınca yakından takip ediliyor.

İftar ve sahurda sıhhatli yiyecek yiyecek isteyenler meşhur doktorun sözlerini arıyor. İşte Canan Karatay’ın sofrasından ayırmadığı 3 mühim yiyecek.

Ramazan’da oruçluların iftar ve şahurda sofralarına eklendiğinde sağlığına yararlı olan Canan Karatay’ın görkemli üçlüsü: Ev yapımı yoğurt, ev yapımı turşu ve turşu suyu.

(* 3 *)

Ev yapımı yoğurt: Bağışıklığı güçlendiren ev yapımı yoğurt, gün içinde kişiyi diri meblağ. Bağırsaklarda dost bakterileri çoğaltır.

ev yapımı turşu: Sirkeli ev turşusu ilk olarak hastalıklara karşı korur. Enfeksiyonlara karşı korur. Sıhhatli bir vücudu destek sunar. Vücudun direncini arttırır.

turşu: Turşu suyu bağışıklığı kuvvetlendirir. Vücutta dost bakterileri çoğaltır. Bundan dolayı bu üç besinin tüketimi hastalıktan uzak durur.

Canan Karatay'dan bağışıklığı güçlendiren 3 yemek önerisi!

Hafifçe yiyecek iyi mi? kolay yiyecek tarifi

Canan Karatay'dan bağışıklığı güçlendiren 3 yemek önerisi!

Canan Karatay deklare etti: Bu yiyecek dünyanın en sağlıklısı!

YORUMLAR

Bir cevap yazın