Canım Annem 48. Bölüm 20 Nisan Çarşamba Full İzle

Sevgili Anne, Bölüm 48, 20 Nisan Çarşamba, Tüm içinde ne olduğu görüntüle

Canım Anne 48. Bölüm 20 Nisan. Tek Parça izle Canım Anne 48. Bölüm full izle, Canım Anne 48. Bölüm izle, reklamsız Youtube HD izle.

canım annem 48. bölüm
Ah, nereye gidersen git, yapamazsın.

Hadi anne, hadi…

ANNEMİN TEMASI
Zeynep, Nazlı’yı görmüş oldu ve anası düşündü, Nazlı Zeynep’e göründükten sonrasında kayboldu diye tamamımız Zeynep’in rüya gördüğünü düşünüyoruz. Murat, karısının vefat etmesiyle sarsılsa da kızının yanında durmak zorundadır. Cemre’nin ölümü herkesi üzerken, tek adam (*20*) buna sevinir fakat ne pahasına olursa olsun annesinin ölümünü Zeynep’ten tamamımız saklamalıyız.

(* 20 *) Cemre’den sonsuza kadar kurtulduğunu düşünmekten mutlu olurken, Selim Bey kazadan haberdar olur ve bunun üstüne kalp krizi geçirir. Murat, Cemre’yi evde beklemeye karar verdikleri sırada karısının bir kaza geçirdiğini öğrenir. Babası Selim Bey tarafınca acil bir hastaneye çağrılan Cemre, kendisinden ve ailesinin yaşamını kökten değiştirecek şeyler öğrenir.

Saran Studios ve Stellar Production’ın yapımcılığını üstlendiği yepyeni günlük dizi Canım Annem, aşk ve aile hüznünü mevzu alıyor!

SEVGİLİ ANNE BÖLÜM 48 SAAT

YORUMLAR

Bir cevap yazın