Celtic – Rangers maçı CANLI İZLE (17.04.2022)

2021/2022 sezonunun heyecanı İskoçya Şampiyonası’nda devam ediyor. Celtic, lig maçında Rangers ile karşılaşacak. Celtic – Rangers maçı 17 Nisan 2022 Pazar (bugün) oynanacak. Maç 16:00 CEST’de başlıyor.

Peki Celtic – Rangers maçı hangi kanaldan canlı izlenecek? Celtic Rangers müsabakasını canlı seyretmek isteyen sporseverler, çevrimiçi olarak “Celtic Rangers’ı canlı izle” ifadesini aramalıdır. Celtic ve Rangers’ın oynayacağı bu maçı hangi kanalların yayınladığını inceliyorlar.

Sadece bu maç Türk kanallarından izlenemez. Türkiye’de hiçbir kanal yada platform bu maçı gösterim akışına dahil etmedi.

Maçı internetten canlı seyretmek isteyenler için justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 sporseverler tarafınca çoğunlukla kullanılmaktadır. Sadece internetteki bu yasa dışı yayınlara saygınlık etmemenizi tavsiye ederiz. Bu yayınlar, yerli ve yabancı yayıncılar içinde lisanssız şike şeklinde yapılmaktadır. Bu tür yayınlar meydana getiren siteler, maçı 5 dakikaya kadar gecikmeyle, düşük görüntü kalitesiyle yayınlıyor. Sadece bu sitelerde uygunsuz reklamlar, kimlik avı, spam şeklinde sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Öte taraftan, Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışındaki yabancı uyduları gören ve/yada yabancı TV platformlarına abone olan çanak anten ve uydu cihazlarınız var ise, yabancı spor kanallarının gösterim süreçlerini takip edebilir ve iyi mi yapılacağını seçebilirsiniz. yabancı bir kanaldan başka bir dilde maç seyretmek.

YORUMLAR

Bir cevap yazın