Crepey Cilt Neden Olur?

Krepe şeklinde görünen bir cilt durumunu tanımlamak için bazıları tarafınca formüle edilen bir terim. İnce çizgiler, ince cilt ve kırışıklıklar bu durumun bazı belirtileridir. Buna hakkaten ne sebep oluyor?

Dermisin mühim seviyede incelmesini takiben kırışıklıkların ve ince çizgilerin ortaya çıkması, kolajen ve elastin kaybından doğar. Bunlar, cilt dokularını bir arada tutan ve bağlayan iki cilt proteinidir. Onlar olmadan cilt çoğu zaman sarkar ve yaşlı görünür.

Ek olarak bir öteki sebep de kilo kaybıdır. Fazlaca uzun süredir kilo aldıysanız ve ansızın oldukca kilo verdiyseniz, bu duruma haiz olabilirsiniz. Dermisin elastikiyeti sınırına kadar gerildi ve artık orijinal formuna kolayca geri dönemez.

Kollarınızda yada karnınızda oldukca fazla deri sarkıyorsa, cerrahi prosedürler yakındır. Hiçbir naturel yöntem bu fazla deriyi yok edemez. Sadece bu bir tek ilerleyen yılların bir koşuluysa iyi bir cilt bakım kremi destek olabilir. Doğru olanı kullandığınız sürece bu doğrudur.

Bulmanız ihtiyaç duyulan birkaç araç-gereç var. Bunlar, kullandığınız cilt bakım kremine dahil edilmelidir:

CynergyTK

Bu, kolajen ve elastini geri getirmeye destek olabilecek bileşendir. Bu, ürününüz için pazarlık mevzusu olması imkansız ve vazgeçilmezdir. Size oldukca gereksinim duyulan keratini sağlar. Cildinizde uygun şekilde sağlanan bu ürünle, kolajen ve elastin üretimini artırabilir ve iyileştirebilirsiniz.

Öteki ürünlerden değişik olarak, cildinize kolajen ve elastin bileşik olarak sağlamıyorsunuz. Sürecinde lüzumlu bir protein sağlayarak, cildinizin temel işlevlerini yapmasına izin veriyorsunuz.

Phytessence Wakame

Cilt fonksiyonlarını iyileştirebilecek başka bir bileşen Phytessence Wakame’dir. Bu, hyaluronik asidin parçalanmasını önlemeye destek olduğundan cilt bakım rejiminizin mühim bir parçasıdır. Pek oldukca zararı dokunan enzim, kolajen ve elastine rutubet elde eden hyaluronik asidi parçalar. Bu asit olmadan, kolajen ve elastinimiz kurur ve hızla bozulur.

Nano Lipobelle HEQ10

İyi bir antioksidan da aranır. Bu size ihtiyacınız olan antioksidatif yararları sağlayabilir. Derminizi zararı dokunan özgür radikallerin etkilerinden korumaya destek verir.

Artık krepli cildin nedenlerini bildiğinize bakılırsa, bu cilt durumunu hafifletmeye destek olabilecek etkili bir yöntem aramaya başlamanın zamanı geldi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın