Destan 19.Bölüm Fragmanı – Webhaberim

destan 19. Bölüm Önizleme 62507d1132ec0

19. bölüm ön seyretme ATV ekranında kalmış olduğu yerden devam eder. Destansı dizinin yeni kısmı Salı akşamı 20.00’de ATV’de!

Başrollerinde Ebru Şahin, Selim Bayraktar ve Edip Tepeli benzer biçimde Macaristan’ın sevilen oyuncularının yer almış olduğu Destan bu hafta gösterime girecek mi?

Başlıklar

19. bölüm ön seyretme

ATV destanının 19. bölüm özetini okuyun. Destanın yeni bölüm özetini okuyun.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Batuga’nın Türkleri birleştirmek için toplamış olduğu gizli saklı görüşmeyi bozan Alpagu Han, Balamir ve Han Çolpan’ı ağır şekilde yaraladı. Batuga, Akkız, Saltuk ve Temur, Çolpan Han ve Balamirt’i Kün Ata’ya yükseltip onları kurtarabilecek mi? Baskın sonrası Çolpan Han ve Balamir’i öldürdüğünü düşünen Alpagu Han, Batı Gök Han’a yönelir ve işgal eder. Başsız dilenci Alpagu hanına yalvarır mı? Alpagu Han eski gücüne kavuşabilecek mi?

Batuga, Khan Cholpan tarafınca tahliye edilen dağ tahtına yükselir. Bir tek baharın gelişinin değil, Türklerin Ergenekon’dan çıkışlarının da sembolü olan Nevruz Bayramı’nda dağ hanı Batuga’nın keçe üstüne oturmuş olduğu ve ilk emrinin ölüm değil düğün olduğu söylenir. Yas biter bitmez Sırma ve Yaman’ın düğünü yapılacak. Sırma ve Yaman’ın Türk geleneklerine nazaran düzenlenen düğünü için hazırlıklar sürerken Akkız, Günseli ve Çalayır’ın yardımıyla Gök Saray’a girer ve annesinin nerede saklandığını öğrenir! Alaca, Akkız’a “Rüyalarımdan daha güzelsin, doğduğun günkü benzer biçimde kokuyorsun” diyerek sarılırken, Akkız, anası olması ihtiyaç duyulan Alaca’yı kurtarabilecek mi? Anne ve kızı yeniden bir araya gelecek mi? Düğünü öğrenen Yüce Ece, yalnız Akkız ve Batuga’yı değil, tüm dağ aşiretini yok etmeye kararlıdır! Yüce Ece’nin adımları ne olacak?

epik dizinin mevzusu

Yeni sezona damga vuracak olan ATV ekranlarında Bozdağ Film’in “Destán” dizisinin yeni ekranı yayınlandı. Bir tek Türkiye’de değil dünyanın birçok coğrafyasında merakla beklenen ‘Destan’ın ikinci tanıtımı kısa sürede yüzbinlerce yorum ve beğeni alarak bekleyişi zirveye taşıdı. Yoğun ilgi gören Destan dizisi, aralarında Türkiye, ABD, Norveç, Almanya, Meksika, İspanya, Mısır, Cenup Kore, Birleşik Arap Emirlikleri, Çin ve Norveç’in de bulunmuş olduğu 50’ye yakın ülkede toplumsal medya gündeminde yer aldı. . , Almanya ve Fransa.

Esasen dünyanın her yerinden milyonlarca kişiye ulaştı.EpikYunanistan, Ekvador, Dominik Cumhuriyeti, Bermuda, Bahamalar, Beyaz Rusya, Bangladeş, Bosna Hersek, Azerbaycan, Afganistan, Suudi Arabistan, Ürdün, Fas, Arnavutluk, Sırbistan, Cezayir, Şili, Kazakistan, Cenup Afrika’da gündemde, Uruguay’da Hırvatistan, İsrail, Avusturya ve öteki birçok ülke.

YORUMLAR

Bir cevap yazın