Destan 19.Bölüm Full İzle: Akkız Annesini Kurtarabilecek Mi?

12 Nisan 2022 tarihinde ATV ekranlarında 19. kısmı ile ekrana gelen Destan, seyircilere macerayı tam anlamıyla anlatmaktadır. 19. bölüm ile izleyicilerin heyecanı bu hafta doruğa çıkıyor. Destan 19. Bölüm Tamamını izle! Haberimizin detaylarına bir göz atın ve destan 19. bölümün tamamını baştan sona izleyin.

Destan 19. bölümüyle hayranlarını coşku ve anlayışla karşılıyor. Bölüm dizisi, sunmuş olduğu son bölümle fanatiklerinin beğenisini kazanıyor. Destan 19. bölümüyle coşku dolu yeni gelişmelerle vizyon başlangıcında yerini alıyor. Destan 19. kısmı ile atv ekranlarında sizlerle.

ANAYASA BÖLÜM 19 TAM SAAT

Çolpan Khan ve Balamir ölecek mi?

Batuga’nın Türkleri birleştirmek için toplamış olduğu gizli saklı görüşmeyi bozan Alpagu Han, Balamir ve Han Çolpan’ı ağır şekilde yaraladı. Batuga, Akkız, Saltuk ve Temur, Çolpan Han ve Balamirt’i Kün Ata’ya yükseltip onları kurtarabilecek mi? Baskın sonrası Çolpan Han ve Balamir’i öldürdüğünü düşünen Alpagu Han, Batı Gök Han’a yönelir ve onu ele geçirir. Başsız dilenci Alpagu hanına yalvarır mı? Alpagu Han eski gücüne kavuşabilecek mi?

Batuga Han Dağı’nın ilk emri

Batuga, Khan Cholpan tarafınca tahliye edilen dağ tahtına yükselir. Yalnız baharın gelişinin değil, Türklerin Ergenekon’dan çıkışlarının da simgesi olan Nevruz bayramında keçe üstüne oturan dağ hanı Batuga’nın ilk emri ölüm değil düğündür. Yas biter bitmez Sırma ve Yaman’ın düğünü yapılacak.

Akkız annesini kurtarabilecek mi?

Sırma ve Yaman’ın Türk geleneklerine nazaran düzenlenen düğünü için hazırlıklar sürerken Akkız, Günseli ve Çalayır’ın yardımıyla Gök Saray’a girer ve annesinin nerede saklandığını öğrenir! Alaca, Akkız’a sarılarak “Rüyalarımdan daha güzelsin, doğduğun günkü şeklinde kokuyorsun” derken Akkız, anası olması ihtiyaç duyulan Alaca’yı kurtarabilecek mi? Anne ve kızı yeniden bir araya gelecek mi? Düğünü duyan Yüce Ece, yalnız Akkız ve Batuga’yı değil, dağın tamamını ortadan kaldırmaya kararlıdır! Yüce Ece’nin adımları ne olacak?

Epik 19. Bölüm Tam boy görüntülemek için tıklayın

EPOS’UN SON BÖLÜMÜNDE NE OLDU?

Yüce Ece’nin yolu bitti mi?

Akkız, annesini ararken beklenmedik sürprizlerle karşılaşır. Batuga’da babasına gerçekleri anlattığında asla beklemediği bir tepki alır. Taizu ve Vargi ölüme kaçıyorlar, sadece Batuga ve arkadaşları buna hazır, çoktan yolu kestiler. Taizu ve Vargi’nin akıbeti ne olacak? Yarattığı oyunla Tılsım Hatun’un ölümüne sebep olan Yüce Ece için seyahat bitiyor mu? Vargı, Yüce Sirke’ye ihanet eder mi?

Akkız ve Batuga duygularını gizleyemiyor mu?

Batuga, Alpagu hanının bölünmüş ülkesini birleştirmesini ve Balamir’in iktidar açlığından kurtulmasını istemeyen aşiretlere kendi hanını sunar. Akkız “Seni iki başlı bir kurdun beslemesi, iki elli zalim bir Han’ın babanın boynunu kesmesinden daha iyi değil mi?” İsyanı bile kabul görmez. Batuga ve Akkız da bu kel kolu iyileştirmenin yollarını arıyor. İyileşme çabaları sebebiyle Akkız ve Batuga birbirlerine olan duygularını gizleyemezler. Akkız ve Batuga, klanı Han’a yalvartıp ele geçirebilecekler mi? Savaşı ve kardeşlerin kan dökülmesini önleyebilecekler mi?

Balamir ve Choplan’ın Tamamlanması

Alpagu Han; Tılsım hakkında gerçeği öğrendiğinde büyük bir iç hesaplaşma yaşar fakat acısını değil durumunu tekmeler ve kendisine karşı asilerin peşine düşer… Asilerin üstüne Akkız’a karşı bir oyun başlatır. o. Batuga’nın oluşturduğu mecliste çocuğa baskın meydana getiren Alpagu Khan, Balamir’i oklarla vurur ve Çolpan’ı kılıç darbeleriyle yaralar. Balamir ve Çolpan’ın akıbeti ne olacak? Akkız, Alpagu Khant’ı durdurabilecek mi?

YORUMLAR

Bir cevap yazın