Destan 21.Bölüm 2.Fragmanı – Webhaberim

saga 21 2. Bölüm fragmanı 6266f5d1b6e50

Epik Bölüm 21 2. Önizleme ATV ekranında kalmış olduğu yerden devam eder. Destansı dizinin yeni kısmı Salı akşamı 20.00’de ATV’de!

Başrollerinde Ebru Şahin, Selim Bayraktar ve Edip Tepeli şeklinde Macaristan’ın sevilen oyuncuları Destan bu hafta yer alacak mı?

Başlıklar

Epik Bölüm 21 2. Önizleme

ATV Efsanesinin 21. Bölümünün özetini okuyun. Efsanedeki yeni bölümün özetini okuyun.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Yüce Ece ve Alaca Kardeşliği, oldukca genç yaşta boşanmış olan ablası Akkız’ı yok etmek için tekrardan bir araya gelir.
Gökyüzünde tahıl ve yiyecek kalmadığını bilen Alpagu Han’ın saldırısı ne olacak? Faturaları istedikleri şeklinde ilerleyen Çolpan ve Balamir’in bundan sonraki hedefi ne? Mei Jin’in büyük kozu nedir? Dağ baskınını gerçekleştiren ve Batuga’yı öldürmeye çalışan dolandırıcıyı sağ bırakan Mei Jin, hayduta her şeyi itiraf etmek ister ve Çin’deki kötülükten kurtulmak ister ve Yüce Ece ile Kaya’yı ölüme götürmek ister.
Köşedeki Kaya her şeyi itiraf mı ediyor?

Akkız’ın hücumu Yüce Ece’yi köşeye sıkıştırıyor. Alpagu Han, Timur’un doğumda taktığı yüzüğün niçin Vargı Bey’den geldiğini sorar. Yüce Ece yolun sonuna geldi mi? Yüce Ece’ye hücum eden Akkız, Timur’la beraber Kaya’yı takip ederek Batı Gök Han’a gitti. Akkız ve Temur, Kaya’ya her şeyi itiraf edebilecek midir?

epik dizinin mevzusu

Yeni sezona da damgasını vuracak olan ATV ekranlarında Bozdağ Film’in “Destán” dizisinin yeni ekranı gösterildi.
Türkiye, bilhassa ABD Birleşik Devletleri, Norveç, Almanya, Meksika, İspanya, Mısır, Cenup Kore, Birleşik Arap Emirlikleri, Çin, Norveç, Almanya, Fransa, geleneksel medyaya haiz olmayan 50’ye yakın ülke de dahil olmak suretiyle Destan dizisinin tanıtımını yapmak istiyor. , toplumsal medya gündeminde.

Dünya genelinde milyonlarca kişiye ulaşan Epic’in tanıtımıyla beraber Yunanistan, Ekvador, Dominik Cumhuriyeti, Bermuda, Bahamalar, Beyaz Rusya, Bangladeş, Bosna Hersek, Azerbaycan, Afganistan, Suudi Arabistan, Ürdün, Fas, Arnavutluk, Sırbistan, Cezayir, Şili, Kazakistan, Kıbrıs, Cenup Afrika, Uruguay, Hırvatistan, İsrail, Avusturya ve daha birçok ülkede gündemdeydi.

.

YORUMLAR

Bir cevap yazın