Destan 21. Bölüm 26 Nisan Salı Full İzle

Destan 21. Bölüm 26 Nisan Salı, bir göz atın

Destan One Piece 21.Bölüm izle Destan 21.Bölüm full izle Reklamsız izle Epic Series 21.Bölüm Youtube izle

Efsanenin 21. bölümünün mevzusu
Destansı büyük harp şimdi başlıyor!

Yüce Ece ve Alaca Kardeşliği. Oldukça minik yaşta parçalanan ablalar, Akkız’ı yok etmek için tekrardan bir araya gelirler. Zekice bir planla Alaca Hatun’u Akkız’ın yanına koyan Yüce Ece’nin şimdiki planı ne olacak? Akkız, Alaca’nın anası olmadığını öğrenecek mi?

Çolpan ve Balamir’in hamlesi Alpagu Han’ı devirebilecek midir?

Savaşın sonucunu alan Alpagu Han, askerleri beslemekle görevlendirilen Kaya Yabgu’nun haberiyle şok olur. Alpagu Han’ın Cennette tahıl ve yiyecek kalmadığını öğrenmek için yapacağı hamle ne olacak? Planları istedikleri benzer biçimde giden Çolpan ve Balamir’in bundan sonraki hedefi nedir?

Mei (* 26 *) büyük bir koz nedir? Dağ baskınını gerçekleştiren ve Batuga’yı öldürmeye çalışan dolandırıcıyı sağ bırakan Mei Jin, haydutun her şeyi kabul etmesini ve bir tek Çin’e yönelik iftirayı temizlemesini değil, Yüce Ece ve Kaya’yı da ölüme götürmesini ister. Bu büyük kozu elinde tutan Mei Jin başarı göstermiş olacak mı?

Kardeş kavgası. Temur, Tutkunt’un Yüce Ece ve Kaya tarafınca öldürüldüğünden emindir, Kaya’ya pusu kurarak saldırır. Köşedeki Kaya her şeyi itiraf mı ediyor?

Destan 21. Bölüm izle

YORUMLAR

Bir cevap yazın