Destan Tutkun öldü mü, diziden mi çıktı? Destan “Elif Doğan” diziden mi ayrıldı? Elif Doğan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Atv’nin beğenilen dizisi Destan’ın yeni bölümünde Tutkun yaşamını yitirdi. Arkasından izleyiciler sordu: Destan Tutkun öldü mü diziden çıkmış oldu mu? Destan “Elif Doğan” diziden ayrıldı mı? Elif Doğan kimdir, kaç yaşındadır? Merak etti. Peki Tutkun diziden ayrılıyor mu? Tutkunuz niçin öldü? Elif Doğan diziden ayrılacak mı? Detaylar burada…

19. bölümde Akkız, Alpagu Han’dan yitik obua ve Kün Ata’nın hesabını sorar, sadece Alpagu Han hiçbir şey bilmez. Akkız Alp Han’a inanıyor mu? Akkız annesini kurtarıp ulaştığında Batuga’yı bulamaz. Batuga ve Tutkun’u ararlar ve Tutkun’un cesedini bulurlar. Timur yaşamış olduğu büyük acıyla yüzleşir mi? Peki, Destan Tutkun öldü mü yoksa şovu kaçırıyor mu? Destan “Elif Doğan” diziden ayrıldı mı? Elif Doğan kimdir, kaç yaşındadır?

DESTAN TUTKUN ÖLDÜ? ELİF DOĞAN diziden ayrılacak mı?
Destan’ın önceki bölümünde Tutkun son sahnede yaralandı. Bugünkü Destan’ın son bölümünde Tutkun’un cansız bedeni bulunmuş oldu ve Tutkun yaşamını yitirdi. Ona bakılırsa Destan’ın Tutkun karakterini oynayan Elif Doğan diziden ayrıldı.

Destan Tutkun öldü mü, diziyi mi kaçırdı? Destan ‘Elif Doğan’ diziden ayrıldı mı? Elif Doğan kimdir, kaç yaşındadır?

DEMİRCİ KİMDİR?
Gök Han’ı devirmek için yetiştirilen Dağ Han’ın kızı. Güzel, kendine güvenen, tutkulu, kendini adamış bir dağcı.

TUTKU KARAKTERİNİZİ KİM HAREKETE GETİRİYOR?
Destansı dizide Tutkun’u Elif Doğan canlandırıyor.

ELİF KİMDİR?
Elif Doğan (6 Eylül 1994 – İstanbul), Türk beyaz perde ve dizi oyuncusu.

Melis Elif Doğan, 6 Eylül 1994’te İstanbul’da dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Pedagoji Fakültesi İngiliz Dili Eğitimi Kısmı’nde okumakta ve Devlet Konservatuarı Müzik Kısmı’ne ortaokul talebesi olarak iştirak etmiştir. Uzun süre şan eğitimine devam eden ve bununla birlikte müzikal eserlerde de yer edinen Elif Doğan, ilk olarak 2016 senesinde Show TV’de gösterilen Aşk Laftan Anlayın dizisi ile kamera karşısına geçmiştir. Aynı yıl Yıldız TV’de gösterilen Yaşam Bir Zamanlar Tatlıdır dizisinde Zeynep karakteri ile tv kariyerine devam etmiştir. 2017-2018 yıllarında Show TV’de ekrana gelen Çukur dizisinde Hale karakterini oynayan Elif Doğan, 2018 senesinde Show TV’de gösterilen ve ilgiyle izlenen Darısı Başuzun dizisinde Öykü karakterine yaşam vermiştir. . Ek olarak 2020 senesinde ATV’de ekrana gelen Gençliğim Eyvah dizisinde Azra karakteri ile seyirci karşısına çıkmıştır. 2021 senesinde BluTV’nin tanıtımını yapmış olduğu Dijital TV dizisi “Direkt Olarak Ditto”da Simge karakterine yaşam vermiştir.

Tv dizisi
Aşk sözlerden anlamaz: Suna Pektaş

Yitik İnci: İnci Benzeri

Yaşam kimi zaman tatlıdır: Zeynep

Gödör: Hale Atik / Meliha’nın Gençliği

Başımızda darı: Öykü Tekin

Varlıklı ve Yoksul: Aleyna Erdemli

Vay gençliğime: Azra Bozoğlu

Epik: Tutkulu

YORUMLAR

Bir cevap yazın