Didem Arslan’la Vazgeçme CANLI izle! SHOW TV 27 Nisan Çarşamba Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme HD donmadan Show TV canlı izleme ekranı!

Didem Arslan Yılmaz“La Waiver’ın canlı gösterim bağlantısı araştırılıyor. İnsanların sorunlarını çözmek için televizyonun enerjisini kullanmak; Bilinmeyen cinayetler, senelerdir ortaya çıkmayan sırların ortaya çıkması, birbirini isteyen insanları ve aileleri bir araya getiriyor” dedi. Didem Arslan Yılmaz“La AZGÖÇME” hakikatin yanında durup hakikati aramaktan vazgeçmiş olduğu yerden devam ediyor. Didem Arslan’dan vazgeçme, canlı izle! Didem Arslan hd youtube tv canlı seyretme ekranı donmadan vazgeçmeyin.

Didem Arslan YılmazTerk’in 415. Bölümünde; Elife Armutlu ve eşi Kaya Armutlu, Terk’e başvurdu. Oğulları Baran Armantlu’nun kendisinden 20 yaş büyük 3 evladı olan Fatma Hanım ile evlendirilmiş olduğu söylenirken, anne ve baba, oğullarını gelinden kurtarmak için Didem Arslan’dan yardım istedi. Elife Hanım, Fatma’nın gelininin problemininin aşk değil para bulunduğunu söylemiş oldu.

8 yıl ilkin Çorlu’da katılmış olduğu bir doğum günü partisinde 5. kattan düşerek şüpheli şekilde yaşamını kaybeden 19 yaşındaki Serpil Kehribar’ın anası Nihal Kehribar, Terk’e yöneldi. mutsuz anne Didem Arslan YılmazKızının şüpheli ölümünü netleştirmek için yardım istedi. Nihal Hanım canlı yayında, kızının ölümünden beri aynı giysileri giydiğini söylemiş oldu. Yas tutan anne, yalnızca kızının şüpheli ölümü ortaya çıktığında bu giysileri yaktığını söylemiş oldu. Serpil’in o dönemde yakın arkadaşı olan ve onunla aynı yerde çalışan Burçin Galaza, canlı yayına katılarak o günle ilgili fazlaca mühim bilgiler verdi.

Kızı Mercan Öz ve oğlu Murat Kılınç, 10 yıl ilkin Mersin’de 73 yaşındaki Yılmaz Kılınç’ın esrarengiz cinayetinin faillerini bulmak için Terk’e ihbarda bulunmuş oldu. Eski eşi Rukiye Öz geçtiğimiz haftalarda programdan ayrılarak ortadan kayboldu. Didem Arslan YılmazYitik Rukiye’nin hanım sığınma evinde bulunduğunu belirtti. Rukiye, eski eşi Durhasan’dan (* 27*) Nisanur’u bırakıp içeri girdi. Bir ay ilkin kızını aramamış olan Rukiye’nin bugün öğle saatlerinde Nisanur’u arayıp kendisiyle konuştuğunu öğrendiler.

Didem Arslan’dan vazgeçme canlı izle DİDEM ARSLAN’dan vazgeçme, CANLI İZLE Düğmeye bas.

Türkiye’nin en güvenilir gazetecilerinden Didem Arslan Yılmaz, umudunu kaybedenlere “pes etmeyin” diyerek kuvvetli ekibiyle dönüyor.

İnsanların sorunlarını çözmek için televizyonun enerjisini kullanmak; Birbirini isteyen şahıs ve aileleri bir araya getirmek, faili bilinmeyen cinayetleri, senelerdir ortaya çıkmayan sırları bir araya getirmek ve aileleri “BEKLEME Didem Arslan Yılmaz” ile buluşturmak kalmış olduğu yerden devam ediyor. gerçeği korumak için çaba sarfetmek ve gerçeği aramak.

“Didem Arslan Yılmaz ile Vazgeçme” her hafta Show TV’de yayında!

webhaberim.com

Didem Arslan Yılmaz, Show Tv, Gündem, Mecmua, Haber

YORUMLAR

Bir cevap yazın