Dr. Naim Ünsal Kimdir? Jandarma Uzman Çavuş Musa Aktaş, Naim Ünsal’ı Neden Öldürdü?

denizli’Hanım Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Çavuş Naima Ünsal Musa Aktaş’ın öldürülmesiyle ilgili olarak devamlı yeni gelişmeler yaşanıyor. Kırım haberlerinin ülke gündemindeki yankısı devam ederken, Dr. Naim Ünsal kimdir? Naim Ünsal, jandarma Musa Aktaş onu niçin öldürdü? sorularına cevap aramaya başladı.

Dr. Naim Ünsal kimdir?

dr naim ünsal kimdir 1

dr naim ünsal kimdir 1

Bir süre sonrasında Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden Acıpayam Devlet HastanesiHastaneye atanan Hanım Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr., hemen sonra ayrılarak Denizli kent merkezindeki kendi ofisini açtı. Musa Aktaş’ta uzman çavuş olan Naim Ünsal, bugün öğle saatlerinde askerlik öncesi dövdüğü ve bununla birlikte hobi olarak beslediği atların bakıcılığını yapıyor. Onun için 10 kurşun.

Yaşananlara şahit olan ve 112 Acil Servis’e kabahat duyurusunda bulunan Tüccar Şahin Kök, korkulu katliamı şu sözlerle söyledi: “Vaka saat 13.00 sıralarında meydana geldi. Jandarma önünde bağırışlar duyulmaya başlandı. Birkaç dakika sonrasında tabanca sesleri duyuldu. Ortalama 8-10 el ateş edildi, dışarıda korktuk, mağazanın içindeki vatandaşlarla beraber içeri girdik. Musa isminde bir astsubaydı ve Tavas semtinde çalıştı. Doktora yardım etti ve arkadaştılar. Dövüşmüşler. Sonrasında bugün öğlen oldu. 13.05’te ambulansı aradım onlar da geldi. Tabip orada öldü.

Naim Ünsal, jandarma Musa Aktaş onu niçin öldürdü?

Denizli’de bugün öğle saatlerinde yaşanmış olan tıbbi suikastla ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Otomobil bayisi hakkında işlem yapıldığı iddiasıyla yürütülen soruşturma kapsamında bir süre uzaklaştırıldığı öğrenilen Çavuş Aktaş, dr. Üns’ün atlarına daha ilkin baktığını öğrenmişler. O sırada borca ​​düşman olan ikiliden Aktaş’ın, Acıpayam jandarmasıyla görüşmek için Ünsal’ın at yetiştirme alanına geldiği söyleniyor. İkili arasındaki münakaşa kısa sürede kavgaya dönüştü. Aktaş silahını çıkardı ve dr. Ayaklarıyla ateş ederek vaka yerine arkadan geldi 42 B 4447 Plakalı otomobiline bindi. Aktaş’ı araçtan indiren Ünsal, peşinden yaralandı. Ek olarak Aktaş, doktora 2 el daha ateş etti. Vücuduna isabet eden kurşunlar sebebiyle vaka yerinde yaşamını yitirdi.

Dr. – Karakolda hanım doğum uzmanı ve hanım doğum uzmanı eşi Naim Ünsal dedi. “Kıdemli Astsubay Musa Aktaş 2 gün ilkin bizimle yiyecek yedi. Karım daha ilkin 15.000 liret borç vermişti. Bugün sordu, münakaşa oradan çıktı.” iddiaya bakılırsa söylemiş oldu. Öte taraftan vaka yerinde 9 kovan bulunmuş olduğu öğrenildi.

Buna karşılık, bununla birlikte arkadaşı olan bir çavuş tarafınca sokağın ortasında öldürülen bir bayan hastalıkları ve doğum uzmanı olan Dr. Tıp literatürüne giren Naim Ünsal’ın muayenehanesinden ve binicilik anlarının fotoğraflarından ayrıldılar. Ünsal, 2019 senesinde Konya’da vajinası olmayan bir hastayı ameliyat etti ve bu durum tıp literatürüne girdi. Vajinası olmayan ve anne karnında tek böbreği olan hastanın böbreği korunarak kolondan çıkarılır. vajina O zamanlar oldukça popüler bir isim oldu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın