Elite 6.sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix

Elite Sürem 6 ne süre, ne süre, izlenme saatleri, tema, oyuncular, karakterler, oyuncular, yorumlar, satın alma, araştırma, imdb puanı, ön seyretme, saat şeklinde aramalarınıza yanıt bulabilirsiniz.

Elite’in 6. Sezonu Hakkında

5 Ekim 2018 Netflix Netflix, Netflix’in gösterim hayatına başladığı İspanyol yapımı bir gençlik, kabahat ve drama dizisidir. Carlos Monte ve Dario Madrona tarafınca oluşturulan üretim NetflixSon dönemde en oldukça izlenen diziler arasına girmeyi başardı. Dizide yer edinen karakterler içinde Itzan Escamilla, Danna Paola, Ester Exposito, Mina El Hammani ve Aron Piper şeklinde adlar yer ediniyor. Sadece dizide 4. sezonda Ester Exposito, Danna Paola, Mina El Hammani ve Alvaro Rico şeklinde adlar yer almıyor.

Üretme IMDb70.000’den fazla şahıs buna oy verdi 7.5′Skoru aldı.

8 Nisan 2022’de gösterilen 5. Sezonu izleyen seyircilerde sual şu: Elite 6. Sürem Olacak mı? Ne süre görünecek? soruları vardı.

Elite 5. Baskı (Spoiler İçerir)

Serinin teması ise Yeni bir talep Patrick’in dikkatini çekerken, başka bir talep Phillipe’in korumasıyla Cayetana’yı şaşırtıyor. Benjamin’in okul için daha katı kuralları vardır. Patrick, babasına tüm okulun davet edilmiş olduğu deli bir parti vererek cevap verir. Samuel, Ari ve Benjamin’i mutlu etmekte zorlanır. Öğrenciler birini uzaklaştırmak için oy verirken Omar ve Samuel arasındaki gerilim tırmanır. Isadora, Phillipe’i en iyi yöntemi bildiğine ikna etmeye çalışır. Mencía, bir müzayedede babasına yardım ederken şaşırtıcı bir gerçekle karşılaşır. Vakadan dışarı adım atan Ömer, suda gördükleri karşısında şaşkına döner.

Seçkin oyuncular ve karakterler (oyuncular)

Dizinin oyuncu kadrosunda Itzan Escamilla, Aron Piper, Miguel Bernardeau, Claudia Salas ve Omar Ayuso şeklinde adlar listeleniyor.

Itzan Escamilla-Samuel
Danna Paola – Lu
Esther Sergisi – Carla
Aron Piper
Miguel Bernardeau – Guzman
Mina El Hammani – Nadia
Gabriel Lopez Valerio olarak
Maria Pedraza – Marina
Miguel Herran-Christian
Jaime Lorente – Nano

Claudia Salas
Alvaro Riko – Polo
Ömer Ayuso – Ömer
Yıl bulunmuş oldu –
Sergio Momo-
Carla Diaz – Ari
Martina Cariddi – Mencia
Manu Rios – Patrick Blanco
Pol Granch –
Andres Velencoso – Armando
Diego Martin –

Carla Diaz kimdir? Seçkin Dizi Ari Kimdir?

Elite 6. sürem ne süre çıkacak?

Dizinin 5. sezonu 8 Nisan 2022 tarihinde gösterilmişti. Dizi şimdiden 6. sürem için onay aldı. Ümit ederim dizi 2023’te yeni sezonuyla geri döner.

film fragmanı

İçinde ne var için oy verin!

YORUMLAR

Bir cevap yazın