Elleriniz Her Zaman Soğuk Mu? Soğuk Ayaklar ve Eller Neden Olur ve Nasıl Düzeltilir?

Sık sık elleriniz yada ayaklarınız üşüyor mu? Eğer öyleyse, bunun çeşitli sebepleri olabilir ki, bunlar doktorunuzun size haber vermediği ya da haberdar olmadığı bir durumdur. Daima soğuk ayaklara ve/yada ellere haiz olmak, genel vücut ısınızı etkileyen daha büyük bir probleminin göstergesidir. Bu, zayıf dolaşımdan, anemiden yada tartışacağım başka bir nedenden olabilir.

Elleriniz Her Süre Soğuk Olduğunda 3 Yaygın Niçin

parazitler: Beklediğinizden fazlaca daha yaygın olan parazitler yalnızca 3. dünya ülkeleriyle sınırı olan değildir. ABD şeklinde 1. dünya ülkelerindeki insanları çoğunlukla etkilerler. Hücrelerinize girmesi ihtiyaç duyulan besinlerle beslenirler ve çoğu zaman anemi ve vücudun üşümüş olduğu ve yetersiz beslendiği durumları öykünmek eden bir fena emilim sendromuna niçin olurlar. Parazitlere yönelik bir çok kontrol etkisizdir ve doktorlar kendilerine sorulduğunda çoğunlukla yalnız güleceklerdir, sadece bu kadar fazlaca insanoğlunun kapsamlı bir parazit temizliği yaptıklarında kendilerini 10 kat daha iyi hissetmeleri ve kronik soğuk eller şeklinde semptomların ortadan kaybolması rastlantı değildir. .

Hipotiroidizm: Bu, çağdaş tıp camiasındaki algının, yetersiz işleyen bir tiroidi belirtmek için tiroid testlerinde fazlaca düşük puan almanız gerektiği yönündeki başka bir durumdur. Gerçek şu ki, testlerinde ortalamanın altında puan alabilirsiniz ve gerçekte bitkinlik ve soğuk eller ve ayaklar şeklinde semptomlarınızın sebebi bu olduğunda size iyi olduğunuzu söylerler. Elleriniz ve ayaklarınız devamlı üşüyorsa, Iodoral adlı bir ürünü araştırıp kullanmaya başlamanızı şiddetle tavsiye ederim.

kandida: Pek fazlaca sıhhat problemininin temelinde, nüfusun %90’ından fazlasında büyüyen bir mantar vardır, gerçek şu ki, bu maya sadece bağışıklık sistemi zayıfladığında yada vücuttaki iyi bakteriler negatif etkilendiğinde sıhhat problemlerine niçin olur, bu da vücudun üremesine izin verir. vücutta aşırı büyümek için maya. Yaşanmış olan semptomlar fazlaca geniştir ve soğuk eller ve ayaklar, sinüs tıkanıklığı, astım, artritik semptomlar, kronik bitkinlik, açıklanamayan kızarıklıklar, sık soğuk algınlığına neden olan baskılanmış bağışıklık sistemi ve depresyon/anksiyete bozukluklarını içerebilir. Bu yalnız yüzeyi çizer ve bu belirtilerden herhangi biri size sıçrarsa, Candida’nın sağlığınızı ne kadar fena etkilediğini belirlemek için bir Candida testi yaptırmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR

Bir cevap yazın