Elon Buys Twitter Coin Yorumları ve Geleceği 2022

Elon, 2022’de Twitter para incelemelerini ve geleceği satın alıyor Bu içeriğimizde herhangi bir yatırım tavsiyesi vermeden Elon Twitter Coin satın almakla ilgili neler sorduklarını detaylı olarak tartışıyoruz. İlginizi çeken mevzuları detaylı bir halde sunuyoruz. Hemen hemen borsaya girmediği için kendisi hakkında söylenenleri takip etmekte zorluk çeken hepimiz yorumları okuyabilir. Elon Buys Coin’in 2022 bombalanması hakkında yorum icra eden yatırımcılar ansızın gökyüzüne fırladı.
Büyük borsa siteleri hemen hemen Elon Buys Coin için bir yorum sistemi açmadı. Bu kripto para birimini yeni fark eden sadece birbirleriyle konuşmak isteyenlere yazıyoruz.

Elon, 2022’de Twitter para incelemeleri satın alacak

Elon, Twitter paraları ve gelecek 2022 hakkında yorum satın alıyor

Elon, Twitter paraları ve gelecek 2022 hakkında yorum satın alıyor

Sadece milyarder işadamı Tesla CEO’su Elon Musk gene yapacağını yapmış oldu! Bir süredir Twitter satın almakla ilgilenen Musk, Dogecoin’in arkasından yeni bir Altcoin yayınladı.
Son konuşma Musk’ın Twitter’ı tamamen satın almasıyla ilgili.

Twitter’ı da oldukça sık kullanan Elon Musk, yatırımcılara bu platform hakkında çoğunlukla coin tavsiyesi veriyor. Geçtiğimiz aylarda DogeCoin sempatisi ile uğraşan meşhur iş adamının Twitter’ı ele geçirdiği söylentisinin arkasından karşımıza yeni bir kripto para çıktı.
Yeni AltCoin’in adı “Elon Twitte” olarak da malum “ElonBuysTwitter”r’ alır.

Yeni çıkarılan kripto para ElonBuysTwitter, gün süresince %1,500’den fazlasını oluşturdu.

Twitter isminde yeni piyasaya sürülen bir altcoin olan Elon Takes, şaşırtıcı yatırımcılardan görkemli bir hücum başlattı.
ELONBUYSTWITTER, bu tür tutkulu meme yapımcılarını, yaratıcılıklarını dünyaya sergilemeleri ve finansal faydalar elde etmeleri için destekliyor. ELONBUYSTWITTER, çeşitli kazanç platformları geliştirilmektedir.

.

YORUMLAR

Bir cevap yazın