Emanet 353.Bölüm Fragmanı –6 Nisan Çarşamba

Emanet 353. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Emanet 353. bölümde bizi neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Detaylar haberimizde Emanet’in 353 no’lu kutucuğu özetinde…

Emanet dizisinde Seher’in bellek kaybı problemi devam ediyor. Seher doktorun yardımıyla süratli hareket etse de gerçekleri kabul etmesi oldukca zor olsa gerek. Seher, kabul etmediği gerçek Yaman’a gönlünü kaptırır. Yakışıklı psikolog bunu açıkça ifade ederken, Seher kaçacak bir yer aramaktadır. Yaman kesinlikle karşısına çıkarsa. Bu tarz şeyleri düşündüğümüzde güzel günlerin oldukca yakında bulunduğunu söyleyebiliriz. Peki yeni bölümde bizi neler bekliyor?

Seher aşık! Seher ve Yaman bellek kaybıyla savaşım etmeye devam ediyor. İkili bu amaçla gittikleri psikologdan da oldukca güzel sonuçlar aldı. Yaman, Seher’in gidişatından memnun olsa da işler birazcık karışır.

Seher’in hafızasını ilk kaybetmiş olduğu zamanlara dönecek olursak, bölüm özetlerinde bir noktaya dikkat çektik. Belirttiğimiz nokta, Seher’in hafızası kaybolsa ve geri gelmese de o aşkın asla bitmeyeceğiydi. Nitekim şu anda söylediklerimiz gerçekleşmiş görünüyor. Seher hafızasını denetim etmeye çalışırken kalbini denetim edemediğini farkına varır. Yaman’a ve geçmişe dair hiçbir şey hatırlamasa da karşısındaki adama kendini daha oldukca kaptırır. Bunda Yaman’ın kendisi ve doğal ki iyiliği için yapmış olduğu oldukca şey var.

Seher utanıyor!!! Seher’in hemen hemen bu gerçekle yüzleşecek cesareti yoktur. Sadece bu durum önümüzdeki birkaç gün için ümit verici. Seher gelecekte fena anıları hatırlasa da Yaman’dan kolay kolay vazgeçmeyecektir! Hafızanı, yerini, vatanını kaybetsen de Yaman’dan ayrılmayacaksın!

Volkan bitti! Duygu’yu kaçıran Volkan, duygularına yanıt bulamadı. Ali her yerde Volcan’ı aramaya devam etmiş olduğu sürece Başkomiser Duygu kendi işine bakacaktır. İyi bir polis olan Duygu Volkan’ın elinden kurtulmayı başardı. Volkan’a oldukca güzel benzeyen Duygu, onu etkisiz hale getirmeye çalışır. Sadece bu iş Duygu’nun yapabileceği kadar rahat değildir. Volkan yine kontrolü ele alabilir. Volkan’ın Duygu’yu incitmesi an meselesi. Fakat korkma! Başkomiser Ali, Duygu’yu yerinde bularak bu işi kısa sürede bitirebilecektir!

YORUMLAR

Bir cevap yazın