Emanet 360.Bölüm Fragmanı – 15 Nisan Cuma

Emanet 360. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Emanet 360. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Detaylar Emanet 360. Bölüm özeti haberimizde…

Emanet dizisinde heyecanlı bölümler hızla devam ediyor. Yaman Seher’e sorduktan sonrasında niyetini öğrendi. Seher’e geçmişini anlatarak anlamış oldu. Seher Yaman geçmişiyle karşı karşıya erişince şok oldu. Yaman’ın geçmişi acı ve kötülüklerle doludur. Sadece Seher kararını verdi! Peki yeni bölümde bizi neler bekliyor?

Yaman oldukça mutlu! Seher Yaman’ın geçmişiyle yüzleşirken büyük bir şok yaşar. Sadece Yaman’ın söyledikleri, geçmişin karanlık yüzüdür. Seher bu gerçeklerden korkmaktadır. Sadece Ziya, Seher’e Yaman’ın geçmişi hakkında değişik şeyler söyleyince Seher’in bakışı tamamen değişmiş olur.

Yaman’ın sıfırdan yükselişi genç adamı yetim bıraktı. Kardeşi ve ailesiyle. Her şey oldukça fakat oldukça kıymetli. Seher Yaman’ın bu yanını görmek ona hak verir. Seher uzun bir aradan sonrasında Yaman’a sarılmış olur. Ona inandığınızı ve güvendiğinizi hissettirir. Yaman, Seher’in güveninden oldukça memnundur.

yıkım! Daha önceki özetlerimizde de söylediğimiz şeklinde Yaman elde etti. Yaman, Seher’in aklını karıştıran kişiyi görmüş oldu. Yaman’ın öfkesi burada oldukça mühim. Seher, Yaman’ı sersemlemiş halde görürse gene korkabilir. Bu yüzden Zuhal, Yaman’ın gazabından şimdilik kaçmayı başarmıştır. Sadece akıllı olmayan Zuhal kendini zor duruma sokar ve kendi ölümünü getirir!

Öte taraftan Ali ve Duygu, Volkan’ın darbesinden kurtulmayı başardı. Volkan bu durumdan kurtulmak için bir kez daha fırsat kollayacaktır. Volkan’ın her hareketi hızla sonuca götürür. Ali ve Duygu için sırada Yasemin var. Duygu şimdi ağabeyinin masumiyetini kanıtlamaya çalışıyor. İkisi beraber Yasemin’i özgür bırakacak!

YORUMLAR

Bir cevap yazın