Emanet 363. Bölüm 20 Nisan Çarşamba Full İzle

Emanet 363’ü tek parça, Emanet 363’ü tam, Emanet 363, Emanet 363’ü Youtube’da izleyin. (* 20 *)

Emanet Bölüm 363, 20 Nisan Çarşamba Tam Görünüm (* 20 *)Emanet 363’ü tek parça, Emanet 363’ü tam, Emanet 363, Emanet 363’ü Youtube’da izleyin.

Mevduat 363. Bölüm Mevzusu
Düşünmeye çalış, hatırlamaya çalış…

Itimat Sırası
Tüm kalıntılar mukaddes bir yerde tutulur. Aşk kalbin derinliklerindedir. Seher, yaşamış olduğu büyük yıkımın arkasından yeğeni Yusuf’u da yanına alarak her şeyden uzakta iki kişilik bir dünya kurar. Yarattığı yeni yaşam, Seher’in karşısına yeni bir insan çıkardı ve ona geçmişin izlerini silme fırsatı verdi. Seher ve yeğenini kardeşini korumak için çaba sarfetmek için söylediği yalan yüzünden kaybeden Yaman’ın ilk işi Seher ve Yusuf’un peşine düşmek olur.

Sadece onlara ulaşmak sandığınızdan daha zor olsa gerek. Seher iz bırakmadı. Seher, Yusuff’la geliştirdiği mütevazı hayata alışmak için büyük bir çaba harcar ve beklenmedik bir halde Yaman’ı karşısında bulur. Bu yüzleşme hiçbiri için kolay olmayacak. Dolayısıyla aralarındaki aşk ne kadar büyükse, onları ayıran yalan da o denli büyük olur.

Aradan geçen zamana ve onları ayıran acıya karşın Seher’in Yaman’ı karşısında görmesinin neticeleri ne olacaktır? Hayatında mesleğinden başka hiçbir şeye yer bırakmayan Ali için tek amacı suçluları yakalayıp yargılamaktır. Ekibiyle yapmış olduğu hareket onu Duygu’ya karşı koyar. Duygu sert, katı ve katı olduğundan başarıya ulaşmış bir polis olarak görülüyordu.

Üstlerinin direktifiyle Duygu ile çalışmak zorunda kalan Ali, bu ortaklığın zor günlerin habercisi bulunduğunun farkındadır. Tutarsız ortaklık, Alit ve Duygu’yu vakit içinde birbirlerini tanıyarak başka bir maceraya götürür. Duygu’nun gelişi, dünyadan çekilen Ali için yeni bir konunun başlangıcı olacak mı?

Emanet Bölüm 363, tam bölüme bakın

YORUMLAR

Bir cevap yazın