Emanet Legacy Episode 365 Promo

Güvenlik dizisinde heyecanlı bölümler devam ediyor. Dizide Seher ve Yaman içinde mükemmel bir uyum var. İkili her gün daha da yakınlaşmaya devam ediyor. Dawn negatif anılar görse de onu utandıran görüntüler de var. Mesela giydirilmiş olduğu gecelik, Yaman’ı etkilemek için sıkmış olduğu parfüm. Seher tüm bu tarz şeyleri kendisinin yaptığına inanamıyor. Yaman ise utangaçlığından oldukça memnundur. Peki yeni bölümde bizi neler bekliyor?

Seher’in kabusları çoğalıyor! Seher, psikoloğa son kabuslarını söyledi ve ondan tavsiye istedi. Hekim sizden fena anıları düşünmemenizi, iyi şeylere odaklanmanızı ister. Sadece şeytan Zuhal, boş boş durmayarak Seher’in kafasını karıştırmaya devam eder.

Devamlı Seher’in yerine geçen Zuhal, yenilerini vuracak. Seher’in aklında Yaman ile ilgili kuvvetli şüpheler uyandıracaktır. Seher doktorunun tavsiyesini dinlemek istese de onda ne benzer biçimde hatıralar gördüğünü merak edecektir. Bu meraktan Seher fena kabuslar görecektir. Seher her geçen gün kötüye gidiyor!

Kavşak! İşte bu ufak detaylar bir araya geliyor ve bir araya geliyor. Yavaş yavaş çıkmazın karanlığına neden olur. Neler bulunduğunu bilmeyen Yaman, bu durmanın önüne geçemeyecektir. Bu zamanda sürem finaline yaklaştığımız için her vaka fena bir finale yol açıyor. Bu karanlığı aydınlatmanın tek yolu, Dawn’ın tüm anılarını tekrardan kazanmasıdır!

Yasemin ise Duygu ve Ali’nin başına bela olmaya kararlıydı. Jasmine içinde bulunmuş olduğu çeteden kopmak istemez. Yasemin’in yeni planı, değiştirdiği oyunu oynamaktır. Bu oyunla Duygu ve Ali’den intikam alın. Bu aşamada Alira’yı oldukça zor günler beklemektedir. Gerçekleri görmenin zor olması duyguların özelliğidir bundan dolayı bir tek kalple hareket eder. Ali Hususi, Duygu’yu bir halde gerçeklerle yüzleştirecektir. Aksi takdirde Yasemin yapmış olduğu oyunlarla ikisini birbirine düşürecek!

Pesadelos de Seher! Kararnamenin kalitesi?

Epizodik duygular Devamlılık ve Serie Trust. Há uma harmonia maravilhosa, Seher e Yaman serisinde. Bu testin devamı. Embora Seja fiyatlarından negatif etkilenir. Örnek olarak, bir camisola que ela usa, o parfüm que ela borrifa parapressionar Yaman. Alacaklı, lehtar olarak akredite edilecektir. Yaman, por outro lado, está muito feliz com sua timidez. Entao, o que nos espera no proximo episódio?

Bu son deva! Daha çok informasyon için bkz. Bu durumda, zarın pensi konsantre olabilir. Coşkulu değil, kaderin devamlı ve kafa karıştırıcı bir seheri.

Zuhal, aciona Seher, afetará novos. Seher’le ilgili olarak, Yaman’la ilgili ciddi haberler var. Alıcının adı, yurdun hafızasında olduğu benzer biçimde aynı olacaktır. Essa curiosidade de Seher fará com que ela tenha pesadelos harabeleri. Seher vai piorar bir cada dia!

Encruzilhada! Bu ayrıntılar bir zarf durumunda detaylı bir şekilde verilmiştir. İlk sınıflandırma halen yürürlüktedir. Vakaya mevzu olan Yaman, bu geçit töreninden etkilenmez. Neste periodío, medida que nos aproximamos, son da temporada, todos os acontecimentos nos levam a um final ruim. Kaçmayı öğrenmenin yeni yolu hafızayı tekrardan yaratmaktır!

Mesela Yasemin, Duygu ve Ali’nin nedensel sorunlarını tespit etmiştir. Jasmine nera que ayracı da gang em que está. Yeni plan, kullanım hakkına dayanmaktadır. Bundan dolayı Duygu e Ali com este jogo. Neste ponto, dias muito diffíceis por Ali. Dönemin yağlı gözenekli tuzunun evrimi oldukça önemlidir. Ali tem que de alguma forma yüzleşen Duygu com os fatos. Mesela, Jasmine colocará os dois um contra o outro com seus yasal!

¡Las pesadillas de Seher! ¿Cuál sera su sonucu?

Kalıntıda Devamlı Duygusal bölümler. Seher y Yaman en la serisi alanında saman ve otlar. Los continúan acercandose cada día. Aunque Seher ve negativos, también hay escenas que la avergonzarán. Bu amaçla ABD Birleşik Devletleri’nin güvecine Yaman emdirilmiştir. Seher yok puede creer que haya hecho yapılacaklar esto ella misma. Yaman, içinde ne olduğu için ikinci kez. Entonces, ¿qué nos espera en el proximo episodio?

¡ Las pesadillas de Seher van en anıtsal! Bu tedbir, çocuk mahkemesinin genel kamuoyuna dayanmaktadır. Süt ürünleri ve süt ürünleri söz mevzusu olduğunda, bunlara bu şekilde işlem edilmelidir. Engelleme, gerekirse, kalıcı bir inaktivatörün kurulmasına bağlıdır.

Zuhal, que activa Constantemente a Seher, afectará a los nuevos. Yaman’ın ve Seher şehrinin enerjisi. Aunque Seher sessiz escuchar los consejos de su medico, se preguntará qué son esos que ve en su iç. Alanda ilk merak uyandırılır. ¡Seher empeorará ödülü ödüldür!

Cruce! Bu ayrıntılar detaylı ve nettir. Gradualmente lo llevará bir un callejón sin salida en la oscuridad. Yardım meydana getirilen Yaman’a ise herhangi bir yardım yapılmadı. Akşam, medida que nos acercamos al final de temporada, todos los eventos nos llevan a un mal final. ¡La única forma de iluminar forma de illuminar toda esta oscuridad es que Seher recuper toda memoria!

Yasemin, ikinci kez bir Duygu y Ali’ye yol açan bir soruna karar verdi. Yasemin’in kara ile deniz içinde hiçbir farkı yoktur. Jasmine için yeni plan hala tam olarak yürürlükte. Bu Tüzüğün amaçları doğrultusunda, Topluluk bilgilendirilecektir. Akşam puntosunda, le esperan días muy difíciles a Ali. Firmanın duyguları oldukça önemlidir. Ali tiene que yüzleşir bir Duygu de alguna manera con los hechos. Fakat tam tersine, ¡Jasmine los pondrá a los dos uno contra el otro con sus juegos!

YORUMLAR

Bir cevap yazın