En Hamarat Benim Güllü kimdir? Güllü Kamuray kaç yaşında, nereli?

– En parlak zeka Gullum kim? Probleminin cevabı merak ediliyor. Fox TV’de ekrana gelen Kadir Ezildi ile bu haftaki En Hamarat Benim dizisinin ilk yarışmacısı olan Güllü Kamuray, izleyenlerin ilgisini çekti. Pekala En parlak Gullum kim? Kadir Ezildi ve en verimli yarışçım Güllü Kamuray’ın yaşı kaç? Nereden? İşte tüm detaylar..

Birbirinden keyifli ve becerikli 5 binici, temizlik dedektifi Kadir Ezildi’nin gözleri önünde ilk kez kendi evini temizler.
Kendine güvenen, çalışkan yarışmacılar ek olarak çay için leziz yemekler hazırlar ve hazırlar. Haftanın finalinde maksimum puanı alan yarışmacı 15.000 lita ile ödüllendirilecektir.

tilki deveKadir Ezildi ve En Hamarat, Hafta içi her gün saat 13.00’te gösterilen Benim’in bu haftaki sürücüleri. Güllü KamurayNecla İdikurt, Kamilla İnnal, Onur Ayaz ve Zeynep Merve Lal.

gullu gullu kamuray kaç yaşında 626680c65e27c kaç yaşında

(Soldan sağa; Zeynep, Necla, Güllü, Kadir, Kamilla, Onur)

EN BÜYÜK BENİM GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Geçen hafta ikisi, 15.000 TL’lik büyük ödülde Kadir Ezildi’nin En Hamarat’ını Benim’de paylaştı.
Kastamonulu yarışçının 3 evladı ve 5 torunu var. Saflık ve ustalıkla ilgili vurgu icra eden En Hamarat Benim Güllü, şunları söylemiş oldu:

“Paktaki ‘T’ harfini öğren, bu yarışta fazlaca kişiyi izledim. Becerikli bir insan olduğum için bu programa katıldım. Doğal ki mutfakta ellerim süratli. Çeşitli yemekler yaparım. Leziz yemekler pişiririm. Hepimiz yemeğimi sevecek. Yemeğimi ye, sana puan verecekler.”

.

YORUMLAR

Bir cevap yazın