En İyi Kore Dizileri İnceleme Sitesi

Kore dizileri her geçen gün popülerliğini artıyor. Bugün en iyi kore dizileri incelemesi yapan bir siteyi inceleyeceğiz.

En İyi Kore Dizileri

En iyi kore dizileri deyince ilk akla gelen dizi ismi Squid Game olabilir fakat en iyi kore dizileri listesi yapan herhangi biri çoğu zaman bu diziyi listesine almaz. Sebebi ise kore dizilerinin genellikle gerilim türünden daha çok romantik komedi ve dram ağırlıklı olmasıdır.

Kore dizileri izleyicileri genellikle bir diziye başladığında benzer dizileri arar ve listeler. Belirli bir süre sonra başka tür yapımlara ilgi göstermezler. En çok rağbet gören kore dizileri ve kore dizi oyuncularını inceleyelim.

Crash Landing On You Oyuncuları Ve Crash Landing On You Konusu

Crash landing on you oyuncuları arasında Kore sinema dünyasının kilit isimlerinden biri olan Hyun-Bin bulunmaktadır. Bu sebeple crash landing on you oyuncuları performansı daha da artmış dizi bir çok ödül kazanmıştır.

Crash landing on you konu olarak ise güney koreli bir kadın ve kuzey koreli bir adamın aşk hikayesini ele almaktadır. Kuzey kore ve güney kore nefretinin olduğu bu dönemlerde bile bu aşk imkansız görünmektedir. Güzel bir aşk dizisi izlemek istiyorsanız crash landing on you içerisinde aşk ve dramı barındırmasından dolayı aradığınız dizi olabilir.

Secret Garden Konusu

Secret garden konusu itibari ile Türk dizilerine benzer durumdadır. Zengin bir iş adamı, hayatı boyunca tüm kararlarını mantık çerçevesinde vermektedir. Secret garden izleyicilerine bu adam başlarda duygusuz biri olarak tanıtılır. Sonrasında CEO olarak görev yaptığı bir alışveriş merkezinde tesadüf eseri biriyle tanışır. Hayatı boyunca mantığını kullanan, zengin başrolümüz artık işin içinden çıkamamaya başlar. Secret garden konusu sizleri çok tatmin etmemiş olabilir fakat işleyiş olarak oldukça başarılıdır.

Secret garden senaristi, kore sinemasının önemli senaristlerinden biridir. Bir çok popüler kore dizilerinin senaristliğini görebilirsiniz.

Secret garden oyuncuları arasında Hyun Bin’in yer alıyor olması diziye ayrı bir hava katmaktadır.

Sonuç olarak dizilerin detaylı inceleme ve analizlerini https://eniyikoredizileri.com adresinden okuyabilir ve kendinize göre bir liste oluşturabilirsiniz.

Ocak 17, 2022

K-Pop Un Yeni Adresi

YORUMLAR

Bir cevap yazın