Erkeklerde Göğüslere Sebep Olan Yiyecekler

Bu dersten çıkarmanız ihtiyaç duyulan en mühim şey östrojen seviyelerini yükselten gıdaları öğrenmenizdir.

Bu yazının başlığını tam anlamıyla almayın. Açıkçası, bazı belirsiz yiyecekler yiyip ertesi sabah Jinekomasti ile uyanacaksınız benzer biçimde değil. Adam Göğüslerini ortaya çıkaran yiyecekler, bunu östrojen seviyelerini yükselterek yapar ve vücudunuzun yağ hücrelerini meme uçlarının arkasında ve meme dokusu çevresinde depolamasına niçin olur.

Adam göğüslerini kaybetmeye çalışırken, tüm sorun göğüs kaslarınızı sıkılaştırıp yakmak, o yağ dokusunu eritmek ve yerine daha sıkı ve daha tonlu bir göğüs koymaktır. Östrojen seviyelerini yükselten yiyecekler yiyorsanız, bilmeden aslolan amacınıza karşı çalışıyor olacaksınız.

Bu yüzden burada vücudunuzun östrojen seviyelerini naturel olarak yükseltecek yada vücudunuzun testosteron seviyelerini azaltacak ve göğüs yağını yakmayı zorlaştıracak yiyecekleri listeleyeceğim. Bu ipuçları yalnız Jinekomasti olanlar için değil, hem de Psödoginekomasti olanlar için de geçerlidir zira yağlı yiyecekleri “kaçın” listesine ekliyorum.

Psödojinekomastinin ne işe yaradığını unuttuysanız, hormonal dengesizliklerden ziyade genel olarak aşırı oranda vücut yağının niçin olduğu Adam Göğüsleridir. Psödoginekomasti hastaları, zayıflama rejimlerindeyken aşağıda belirtilen gıdalardan gene de kaçınmalıdır. Vücudunuzu beslerken sonuçlar fazlaca daha süratli olacaktır. Sağ yol. Kısaca daha çok uzatmadan…

Jinekomasti Diyetini Sabote Eden Besinler

Soya proteini

Soya proteinleri, zayıf bir östrojen tesirini öykünmek edebilen izoflavonlar ihtiva eder. Vücudun ürettiği östrojen ile aynı değildir – vücudun östrojeninden 1000 kat daha zayıftır. Bununla beraber, bu tür gıdaların devamlı alımı artar.

Man Boobs’u kaybederken soya proteininden uzak durun. Evet, soya proteini fazlaca sağlıklıdır ve genel olarak yiyeceğe karşı hiçbir şeyim yok. Sadece, haiz olmak östrojen seviyelerini yükselttiği kanıtlanmıştır. Soya sütü, Edimame benzer biçimde soya fasulyesi, Vücut Geliştirme Soya Protein Sarsıntıları ve hatta birçok pazar çeşidinden atıştırmalıklardan kaçınılmalıdır.

İşyerinde soya cipslerini ve Odwalla meyve sularını fazlaca yerdim ve ondan sonra solungaçlara soya yüklendiklerini öğrendim. Bu suçluları bir an ilkin ortadan kaldırın.

Kırmızı et

Bunu kabul etmenin zor bulunduğunu biliyorum fakat göğüs yağını kaybederken kırmızı etten vazgeçmen gerekecek. İzlemeye çalıştığınız rejim için fazlaca yağlı. Buradaki düşünce parçalanmak ve kırmızı et bu yaşam tarzına uymuyor.

Arada bir yağsız kırmızı et yiyebilirsiniz fakat balık, tavuk, hindi, yumurta akı ve yağsız – Yağsız Jinekomasti Rejimi esnasında domuz eti kesimi.

Bira şarap

Bir süreliğine unut gitsin – kural dışı yok. Minik dozlarda kabul edilebilir olan votkaya geçmek istiyorsanız, sadece gerçek şu ki, alkol sizi yalnızca geri bırakacaktır. Vücudunuz bir yağ yakma makinesi olana kadar bu mengenelerle ilerlemenizi yavaşlatmayın.

Rejiminizden alkolü çıkararak neticeleri ÇOK DAHA HIZLI görmüş olacaksınız. İçme ile beraber gelen israflı kaloriler, tüm zor günlerinizin egzersiz ve yiyecek yeme işini yalnız bir gecede sabote etmenize niçin olabilir. Bu büyük hayır hayır kurbanı olmayın.

Esrar

Tamam, teknik olarak bu bir yiyecek değil, fakat mevzu göğüs yağını yakmaya vardığında esrar kesinlikle sana karşı işe yarayacaktır. Esrarın erkeklerde ve hanımlarda yağ hücrelerinin boyutunu arttırdığı kanıtlanmıştır.

Bununla birlikte, vücutta daha yüksek östrojen açısından varlıklı bir ortam yaratan testosteron seviyelerini düşürür. Tesir? Tahmin ettiniz, göğüs ve göğüs bölgesinde daha çok yağ deposu oluşumu. İyi değil.

Yağlı gıdalar

Bu yalnız düz sağduyu. Tuzlu patates cipsi ve karton kutu dondurma yememelisin. Düzeltin ve sıkı tutun ve vücudunuza fazladan yağ toplamak için herhangi bir mazeret vermeyeceksiniz.

Bunun sizin açınızdan birazcık çaba gerektirdiği hissine kapılmaya mı başladınız? Peki, ah! Bir gecede çözüm yoktur, sadece bu yönergeleri izleyerek tamamen daha süratli sonuçlar görmüş olacaksınız. Hakikaten, yalnız sıkı emek harcama ve tutarlılık gerektirir. Doğru yiyin, egzersiz yapın, Gynexin benzer biçimde bir takviye kullanın ve kısa sürede Adam Göğüsleriniz tarih olacak. Hepsi bu kadar. Rahat. Şimdi iyi şanslar ve ona gidin!

YORUMLAR

Bir cevap yazın